Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas balandžio 28 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

14-oji Mėnulio diena. Tai pati sėkmingiausia Mėnulio diena. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi darbai, pradėti šią dieną, nusiseka. Taigi jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai arba būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, skirkite jiems dėmesio, auklėkite, kol dėl jų elgesio dar nepasipylė priekaištai iš aplinkinių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena gera, bet neskubėkite apsispręsti tvarkydami dalykinius reikalus – stigs reikalingos informacijos. Tik nebūkite patiklūs – bus mėginimų jus suklaidinti. Beje, gali pavykti sužinoti, kas nuo jūsų darbe, taip pat šeimoje slepiama

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Svarbi diena, mat galite išgirsti žinią, gauti informaciją, kuri galėtų pasitarnauti artimam žmogui, giminaičiui, kaimynui. Galbūt kažkur išvyks artimas žmogus ir tai vers nerimauti. O gal patys ruošitės į tolimą kelią, susipažinsite su žmonėmis, atvykusiais iš užsienio, ar pan.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena turi didžiulį emocinį potencialą, kurį bus svarbu suvaldyti, neiššvaistyti smulkmenoms, pykčiams, ambicijoms. Ši diena labiausiai padeda žmonėms, turintiems misiją, suvokiantiems pašaukimą, gebantiems veikti daugelio labui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jausite nerimą, nepasitikėsite savo jėgomis, abejosite pasirinktu keliu ar bendrakeleiviais. Būtų gerai, kad kol kas nedarytumėte radikalių pakeitimų, nes impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktas pasekmes.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors gresia finansinės kliūtys, netikėtos problemos su partneriais ar vadovybe, bet jūs sutiksite galinčių pagelbėti. Diena palanki spręsti sudėtingas dalykines problemas. Taip pat tinka tikrintis sveikatą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norai ir svajonės turi savo kainą, todėl šiandien paaiškės, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, kainuos daugiau, nei galėjote tikėtis. Arba jus dominantis asmuo atskleis gana nepatrauklią savojo „aš“ pusę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Prisiminkite praeities pamokas – ir aptiksite visai neblogą išeitį. Tiks tvarkyti reikalus, susijusius su dideliu turtu, paveldėjimu. Tinkamas metas gurmaniškai vakarienei kartu su šeima.
 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien labai svarbu objektyviai suvokti tiesą, atvirai pažvelgti į save ir kitus. Aktualūs bus reikalai, susiję su karjera, mokslu, atestacijomis, patikrinimais. Net jei labai stengsitės, smulkių nesklandumų pasitaikys. Nedramatizuokite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Apmaudu, tačiau šiandien finansinių problemų neišspręsite. Vertėtų ne plaukti pasroviui, o užimti kietą poziciją. Stenkitės atiduoti skolas ir jas atsiimti. Be gailesčio išmeskite nebereikalingus daiktus, jei negalite jų perdaryti, panaudoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite išgirsti svarbių dalykų, kurie taps lemtingi. Ir likite dėkingi net už pastabas. Būtina atida skaičiuojant pinigus, pasirašinėjant dokumentus, vairuojant automobilį. Pasistenkite kantriau reaguoti į sutuoktinio priekaištus.
 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galima nelaukta naujiena, užsakymas ar kažkokia avantiūra. Arba išgirsite nerimauti verčiančių naujienų, gandų. Labiau klausykitės savo intuicijos, o ne aplinkinių kurstymų ir bauginimų. Atsargiai elkitės su technika, venkite skubos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24