Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas birželio 15 d., antradieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

4-oji Mėnulio diena. Tai rami, rimta, tačiau gan pasyvi diena. Jei turite galimybę, geriau ją praleiskite vienatvėje, pamedituokite, atskirkite grūdus nuo pelų, gėrį nuo blogio. Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kai kurios jūsų idėjos gali įgyti realų pagreitį. Ryžtingai planuokite, ieškokite naujų kūrybos ir darbo formų, metodų, bendraukite su specialistais, galinčiais patarti, pakonsultuoti. Panašu, kad šį vakarą praleisite itin turiningai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Darbe ir kitur netrūks įtampos. Ją kels ir partneriai, ir konkurentai. Gyvensite savomis ir svetimomis problemomis, būsite kupini nerimastingų nuojautų. Tik nesugalvokite jų skandinti alkoholyje – taip nieko neišspręsite. Jauskite saiką.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Mėgausitės draugystės ryšiais, savo populiarumu, patinkančia veikla. Tačiau iš antrosios pusės galite nesulaukti tiek dėmesio, kiek trokštate. Galbūt tuomet pulsite kitur ieškoti meilės pojūčių, siekdami atsiriboti nuo smulkių problemų, rutinos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kils minčių, planų, susijusių su karjera, rizikingais verslo manevrais, investicijomis, slaptomis meilės avantiūromis. Kai kurias pagundas naudingiau būtų įveikti, antraip galite nemažai prarasti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite aktyvūs, žvalūs. Tikriausiai rūpinsitės artimais ryšiais ir spręsite senas problemas. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl sutarčių, bendradarbiavimo. Juos verta apsvarstyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite praktiškai realizuoti tai, ką puoselėjote savo mintyse, svajonėse. Ir be jokių kliūčių, jei tam pritaria aplinkiniai. Nemaloniai pasijusite, jei pažįstamas žmogus primins jums negrąžintą skolą ar prašys paramos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėtų neblogai sektis įvairūs planiniai reikalai – derybos, sutarčių sudarymas, darbai, susiję su spauda, reklama, transportu. Galima nauja pažintis, kelionė. Jums atrodys, kad artimas žmogus turi įtartinų paslapčių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Seksis kurti išorinį jaukumą, komfortą namuose, bet turėkite omenyje, kad dar svarbiau yra užtikrinti savo vidinę pusiausvyrą bei santykių darną. O tai nebus paprasta. Labiau gerbkite aplinkinius, domėkitės ne vien savimi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gana palankus metas svarbiems projektams, renginiams, susibūrimams. Galite tikėtis puikių susitikimų ir pažinčių. Puoselėsite slaptą norą bei tikslą kažką sugundyti, sužavėti. Apims ypatingas romantiškas jaudulys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pravartu pasirūpinti savo bei šeimos narių įvaizdžiu, sveikatos profilaktika. Venkite priekaištauti artimiesiems, juos kritikuoti. Nesitikėkite, kad pavyks juos perauklėti ar pakeisti. Raskite bendrų interesų, pramogų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ši diena bus kupina kontaktų, įpareigojančių pokalbių su įvairiais žmonėmis. Laukia ir malonūs pasiūlymai, romantiškos pramogos. Tik kažin ar tuo pasinaudosite, nes tektų atsisakyti rimtų darbų, planų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali kamuoti finansinės arba seksualinės problemos. Pasistenkite į viską žiūrėti realiai ir nedramatizuoti. Iš peties padirbėkite darbe ir savo ūkyje. Grąžinkite skolas, jei tik galite tai padaryti neatidėliodami.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Šioje istorijoje Birželis, Dienos horoskopas, Horoskopai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24