Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas birželio 20 d., pirmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

19- oji Mėnulio diena. Viena nemaloniausių ir pavojingiausių mėnesio dienų, kuomet net oras dažniausiai būna pabjuręs. Tai tamsiųjų jėgų agresyvaus ir aktyvaus veikimo metas, kuomet atvirai gali pliūptelti pykčio ar keršto, neapykantos proveržiai. Ypač rizikinga pasiduoti neigiamoms įtakoms, šios dienos vakaras ir naktis ypač pavojingi, dėl to geriau likti namuose.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią Mėnulio pilnaties dieną geriau niekam nieko nežadėkite ir neįsipareigokite, nes gali tekti labai gailėtis. Jūsų pažadai gali ilgam gulti sunkia našta ant jūsų pečių. Vertėtų vengti sandorių sudarymo, sutarčių pasirašymo, nes rizikuojate įsisukti į vėlesnius teisinius ginčus, ilgus teismų procesus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią dieną yra didžiulis pavojus įkliūti į apsišaukėlių, sukčių pinkles, būti suviliotiems greitą uždarbį žadančiųjų gražbylystėmis. Šią dieną nederėtų vaikytis trumpalaikės sėkmės, spręsti sudėtingų problemų, imtis stambių naujų projektų. Šiems dalykams tikrai sulauksite kur kas palankesnio meto.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali tekti atsidurti ypač nemaloniose situacijose, patirti psichologinį spaudimą ar net šantažą. Tik protu, o ne emocijomis, jausmais ar juolab jėga galite atlaikyti visas prieš jus nukreiptas atakas. Kartu tai bus gera proga geriau pažinti jus supančius žmones.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Po geroko stabtelėjimo ir atsipalaidavimo gali būti itin sunku susikaupti ir pradėti naują darbo savaitę. Gali blaškyti ir netikėti rūpesčiai namuose. Norėdami išvengti nemalonumų turite sutelkti visas jėgas, greitai reaguoti ir nepalikti nebaigtų darbų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nesigręžiokite atgalios, derėtų atsikratyti nemalonių prisiminimų, nelaikykite savyje pykčio ir juo labiau keršto troškimo. Galbūt jūsų išdidumas neleidžia pripažinti savo buvusių klaidų, derėtų geriau pasinagrinėti savo veiksmus, objektyviau įvertinti buvusias situacijas, tik šitaip sugebėsite atleisti ir lengviau atsikvėpsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali tekti įsitikinti, jog pasiduodami aršiai kovai ir kaišiodami konkurentams pagalius į ratus, intriguodami nepasieksite geresnės karjeros, geresnių verslo rezultatų. Kur kas geresnis būdas – siekti tobulėgti, įgyti naujų žinių, atsinaujinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite pajusti poreikį pasipasakoti, atskleisti kai kurias savo vidines paslaptis, savo mąstymo kryptis, apie kurias iki šiol neatviraudavote. Tokiu atveju gerai įvertinite savo pašnekovą, ar iš tiesų tai mokantis laikyti liežuvį už dantų žmogus. Kai kurie asmeninės informacijos „nutekėjimai“ gali būti skausmingi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ne visuomet sulaukiama pelnyto atpildo. Šį kartą jums savuoju kailiu gali tekti tuo įsitikinti. Pavyks sausiems išlipti iš balos. Vertėtų padėkoti likimui, tačiau kartu būtina pasidaryti išvadas ir nesikliauti vien sėkme. Kitą kartą ji gali būti nusisukusi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nelaimė viena nevaikšto, šią dieną daug kas gali slysti iš rankų, o šios nesėkmės gali gerokai išvesti iš pusiausvyros. Vertėtų pasikliauti gerų draugų, artimųjų, tėvų pagalba. Nepasididžiuokite ir jei prireiks – kreipkitės jos patys, tik nepamirškite atsidėkoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tūnojimas kamščiuose, ne vietoje ir ne laiku sprogusi automobilio padanga, blogas oras, netvarka namuose – bet kas šią dieną gali išvesti iš kantrybės. Jei iš tiesų taip lengvai pasiduosite nepalankių aplinkybių provokacijoms – galite įklimpti. Tad šią dieną vertėtų tiesiog nepastebėti kai kurių smulkmenų, perdėto jautrumo gali padėti atsikratyti ir gera muzika.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šios dienos rytą gali būti ypatingai sunku išlipti iš lovos. Neleiskite ilgai miegoti savo pareigos jausmui, kaip tyčia šią dieną gali tekti tvarkyti ypač daug reikalų. Klaidinga manyti, kad jūsų darbus gali atlikti ir kiti. Šią dieną daug kas priklausys būtent nuo jūsų sprendimų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali apimti ilgesio, nostalgijos nuotaikos. Nebūtina vyti jų šalin. Juk tai – ir malonūs prisiminimai. Šios dienos rutinoje raskite laiko šiems prisiminimams ir svajoms, dar geriau – rasti būdų atsidurti šalia žmonių, kurių ilgitės.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24