Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gegužės 05 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

21–oji Mėnulio diena. Tai nepaprastos energijos, sėkmės diena. Labai daug galima nuveikti kolektyve – šią dieną lengvai gimsta žmogiško bendrumo jausmas, ji kunkuliuoja polėkiu, entuziazmu. Būtent šią dieną geriausia dirbti kolektyve – tai masių energijos, draugystės, solidarumo metas. Netinginiaukite – judėkite, bendraukite, dalinkitės idėjomis, ieškokite pritarimo – šią dieną masių energija pozityvi, mažiau inercijos, dėl to lengviau rasti bendraminčių.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote kasdienybės rutinoje. Gali būti, kad teks dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis ar šiaip išsilavinusiais, įdomiais veikėjais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien teks disciplinuotai ir kantriai dirbti. Gali pakvipti karjeros perspektyvomis arba kitokiu įvertinimu. Atsivėrusia galimybe reikia suspėti pasinaudoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tikėtini įdomūs susitikimai. Kai kurie santykiai gali konkretizuotis, paaiškės bendravimo motyvai. Jei kažką norite įgyvendinti, užbaigti, tai paskubėkite. Kažkieno tarpininkavimas gali lemti jums sėkmę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus. Vis dėlto itin svarbių sprendimų šiandieną nepriimkite – greitai daug kas gali atrodyti kitaip. Saugokitės infekcijų, intrigų, vagių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Veiklos ir emocijų kupina diena. Būsite itin apsukrūs ir iškalbūs. Kaip tik dėl to bet kam galite apsukti galvą. Tai geras metas užbaigti, o ne pradėti. Tegul tai padeda jums apsispręsti, kuria kryptimi šiandien nukreipti savo energiją.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jums gali pavykti susitarti dėl darbo, uždarbio perspektyvų. Būsite nusiteikę išlaidauti dalykams, kurie turėtų padėti jums tapti gražesniems ir sveikesniems arba padailintų jūsų aplinką.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl galite išsiaiškinti daug jus dominančių dalykų. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Naudos galite tikėtis per reklamą, protinę ir komercinę veiklą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien geriausiai jausitės tvarkydamiesi namuose, bendraudami su šeima. Būsite linkę išleisti nemažai pinigų, kad patenkintumėte savo estetinius poreikius. Neatsisakykite išklausyti, paremti artimus žmones, jei jiems reikės jūsų pagalbos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Aktualūs bus meilės, kūrybos ir vaikų auklėjimo klausimai. Parodykite dėmesį dominančiam asmeniui. Neatsisakykite pasiūlymo pasikalbėti prie kavos puodelio. Pokalbis, flirtas bus ne tik malonus, bet ir naudingas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nevenkite kaip reikiant paplušėti. Labai svarbu užbaigti pradėtus darbus, pasirūpinti sveikata, įvaizdžiu. Nieko nebeatidėliokite, jei tereikia sudėlioti paskutinius taškus. Nepakenktų ir viršvalandžiai – viršininkai tai įvertins.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nepradėkite jokių reformų, nekelkite ultimatumų, bet galite pamėginti atsikratyti kai kurių ydų, suvokti savo silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų. Šiandien daug emocijų ir įspūdžių patirsite per priešingą lytį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rūpės akcijų biržų informacija, finansų politika. Sugebėsite susikoncentruoti, įsiskverbti į esmę. Gali išryškėti jūsų finansinis talentas. Pasistenkite grąžinti ir susirankioti skolas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24