Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gegužės 29 d., šeštadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

16-oji Mėnulio diena. Viena skaidriausių, sėkmingiausių Mėnulio kalendoriaus dienų. Tai sielos poezijos, darnos diena. Sėkmingos pastangos atkurti darną pasaulyje taikiu būdu. Negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra, tuomet labai sėkminga diena.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dieną stenkitės praleisti ramiai, nesibarkite, venkite konfliktų. Laikas palankus vedyboms, krikštynoms. Jei turite galimybę, pasistenkite išvykti iš miesto ir pailsėti gamtoje.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų partneriai (gal ir priešai) stipresni už jus, todėl geriau vengti atviros kovos, konfliktų, siekti kompromisų. Rizikuoti tinka, jei tam pritars jūsų sutuoktinis ar dalykiniai partneriai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Susitelkite - derėtų imtis sunkių, atsakingų darbų. Tiks su partneriais aptarti reikalus. Būkite atidūs ir sutuoktinio nuomonei - ko gero, išgirsite įdomių, vertingų dalykų.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Taps lengviau. Tiesa, šiandien geriau tiktai ruoštis būsimoms pergalėms bei avantiūroms, konkrečius veiksmus verta atidėti kitoms dienoms.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nesėdėkite rankų sudėję, ruoškite dirvą būsimai sėkmei. Bus palankiau veikti per neoficialius kanalus, prasminga pasinaudoti ir jums simpatizuojančių įtakingų asmenų pagalba.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galite pasijusti savo paties susikurtų taisyklių ir draudimų įkaitu. Paisydamas būtinybės, visiškai nebegirdite savo paties širdies balso. Be reikalo taip kankinatės, kartais ir griežčiausias taisykles pravartu peržiūrėti.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmoje dienos pusėje jūsų planams veikiausiai nelemta išsipildyti, antroje - rezultatai gali būti ne visai tokie, kokių tikėjotės. Turėtumėte turėti ypatingą pasisekimą priešingos lyties akyse. Venkite aštraus, riebaus ir sūdyto maisto.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gera nuotaika trauks prie jūsų žmones. Kompanijos tikrai netrūks, bendravimo sunkumų neturėsite. Viliojančių pasiūlymų neatsisakykite su sąlyga, kad tai niekaip nesusiję su finansais.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl pernelyg didelio pasitikėjimo savimi ir neapdairių poelgių galimi finansiniai sunkumai ar materialinės netektys. Intuicija turėtų pasufleruoti, kaip galite suderinti savo garbėtroškiškus sumanymus su aplinkinių poreikiais ar reikalavimais.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali gerokai pasikeisti situacija versle ar tarnyboje. Tikėkimės, kad į gera... Venkite familiariai bendrauti su vyresnybe, net jei jums ir būtų siūlomas būtent toks tonas. Atsitiktinis susitikimas su seniai matytu bičiuliu žada smagų, įdomų vakarą.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pavyks keisti įvykius į juos tiesiogiai nesikišant - jums padės draugai ir tarpininkai. Palanku ieškoti rėmėjų, investuotojų.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Imkitės atidėtų, nebaigtų darbų arba pareigų, perdarykite tai, kas nepavyko. Būkite atidesni mylimam žmogui ar sutuoktiniui, ir jūsų santykiai taps įdomesni. Diena tinkama pakovoti ir už mylimo žmogaus pripažinimą.
Komentarai
Šioje istorijoje Gegužė, Dienos horoskopas, Horoskopai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24