Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gruodžio 26 d., pirmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

2 – oji Mėnulio kalendoriaus diena. Ši Mėnulio diena prasideda pirmą kartą po jaunaties Mėnuliui patekėjus virš horizonto ir trunka, kaip dauguma Mėnulio dienų, šiek tiek ilgiau, nei parą. Kaip ir pati jaunatis, ši Mėnulio diena pilna didžiulės augimo energijos. Tik jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo, sodrinimo jėgą. Kiti šios dienos simboliai – BURNA, GAUSYBĖS RAGAS. Gera apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, gera pradėti laikytis dietos. Šią Mėnulio dieną kūnas labai jautriai padės atsirinkti maistą. Jeigu pagalvojus apie kokį nors valgį ima lengvai pykinti – jis Jums netinka. Taip galite koreguoti pasirinktą dietą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Silpnumo akimirkų nutinka kiekvienam, ir nemanykite esąs išimtis. Ši diena pasižymės emociniu nestabilumu. Nuo nepageidautinų minčių ginkitės įtempta dienotvarke.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Niekam nenusileiskite, drąsiai dalyvaukite varžybose, lažinkitės ir pan. Tinkamas metas pasirūpinti techninės įrangos atnaujinimu. Popiet galite sulaukti malonaus priešingos lyties asmens dėmesio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Atsitiktinis dialogas kavinėje ar troleibuso stotelėje gali nuvesti visiškai netikėtais (ir labai įdomiais) keliais. Vakarą praleiskite su draugais, turinčiais gerą humoro jausmą. Ir nesigilinkite į smulkmenas – tai tik sukels galvos skausmą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turėsite reikalų su nauja, nepažįstama technika, o gal teks naujaip dirbti su žinomais įrengimais. Antra dienos pusė labai sėkminga sportininkams. Apskritai labai geras laikas fiziniams pratimams, judriems žaidimams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėsite progų įrodyti, ko iš tiesų esate vertas. Jūsų laukia sunkus darbas atskirti prisiplakėlius nuo tikrųjų bendrakeleivių. Dėmesio! Patraukliausios galimybės gali išvirsti į didžiausias bėdas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pagalvojus antrą kartą, absoliučiai kitoks sprendimas staiga iškils kaip akivaizdus ir vienintelis. Šiandien kaip niekad aiškiai žinosite, ką ir kam sakyti ar ne. Kai į jus kreipsis patarimo ar pagalbos, laikykite tai komplimentu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų gyvenimo principai kuo toliau, tuo labiau trukdo jums gyventi; gal atėjo metas juos peržiūrėti? O gal ta neišsprendžiama problema visai nėra jūsų problema?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savo reikalus turite kontroliuoti pats. Jei nesiimsite iniciatyvos, tai už jus padarys kiti. Atsipalaidavimas netinkamu laiku gali turėti labai nepageidautinų padarinių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jaučiatės kaip svetimšalis šalyje, kur kiekvienas šneka savo kalba. Jei negalite sau leisti ilgesnės išvykos, bent jau pasistenkite pakeisti aplinką, ištrūkti iš darbo ir namų kelioms dienoms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šįvakar labai svarbūs bus šeimos reikalai. Artimiausi žmonės gali pasirodyti naujoje šviesoje. Pasistenkite neprarasti savitvardos – kivirčai tik pablogintų padėtį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai visi pranašingi ženklai atrodo beprasmiški, bandykite skaityti tarp eilučių. Labai tikėtina, kad į seną problemą sugebėsite pažvelgti nauju netikėtu kampu. Vakare būkite budrus – naujasis pažįstamas gali turėti nedorų kėslų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors ir negalite sutikti su savo oponentu, galėtumėte daug ko iš jo išmokti. Atviras protas ir sugebėjimas išklausyti gražiai įprasmintų dieną. Diena tinkama tyrimams ir kūrybai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Šioje istorijoje Horoskopai, Dienos horoskopas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24