Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gruodžio 3 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

28-oji Mėnulio diena. Rami, harmoninga. Palanki tęsti jau pradėtus darbus, gilintis į savo sielą. Mėnulis šiuo metu "senas", naujų darbų pradžią, stiprų išorinį veiksmą geriau atidėti augančio Mėnulio fazei. Šiomis dienomis daugiau dėmesio reikia skirti vidaus pasauliui, sielos reikmėms.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei pradėsite mąstyti optimistiškiau, pamatysite, kad atsiras naujos idėjos ir planai. Tiems, kurie užsiima komercija, šis laikotarpis palankus sutartims sudaryti, dokumentams ir finansiniams sandoriams įforminti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūs galėsite pademonstruoti savo žavesį, stiprindami pozicijas arba ieškodami naujų partnerių. Tačiau neturėkite pernelyg didelių iliuzijų - nauja pažintis tikriausiai nebus ilgalaikė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vertėtų nekonfliktuoti su vadovais ir atsižvelkite į kolegų nuomonę. Priešingu atveju galite netekti darbo. Bet jūsų materialinė padėtis išliks tvirta ir stabili.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena bus įvairiopa. Kai kurie iš jūsų turės palikti dabartinę darbovietę, bet jūs nenusiminsite, priešingai - pajusite palengvėjimą ir nesunkiai susirasite naują veiklos sferą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų bendradarbiams ir šeimos nariams prireiks jūsų patarimo ir atjautos. Bet atminkite, kad ne visi jūsų žodžiai gali patikti aplinkiniams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neužsispirkite santykiuose su bendradarbiais - šitaip jūs išvengsite nereikalingo konflikto su jais. Jums taip pat patartina nesileisti į finansines avantiūras - neinvestuokite pinigų į pelningus, bet abejotinus projektus, kadangi galite patirti didelių nuostolių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galėsite imtis naujų darbų ir užmegzti naujų dalykinių pažinčių, kurios bus naudingos. Jūsų profesionalumas ir rimta pažiūra į darbą jums padės sustiprinti savo materialinę padėtį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali būti, kad vyksite į trumpą komandiruotę arba dalykinę kelionę. Visgi geriausia būtų Jums praleisti laiką su artimiausiais šeimos nariais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasistenkite nedalyvauti įvairiose avantiūrose ir abejotinuose projektuose, vadovaukitės blaiviu protu. Visų komercinių idėjų įgyvendinimą reikėtų atidėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daug nuveiksite namuose, jei nesivelsite į smulkmenas. Apskritai būsite kupini kūrybinių sumanymų, jausitės energingi ir sumanūs. Penktadienį jums rekomenduojama nedalyvauti pramoginiuose renginiuose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Seksis tvarkyti verslo reikalus. Bet veikite tik išmėgintais metodais. Patartina imtis tik tų darbų, kuriuos gerai išmanote. Priešingu atveju galite pakliūti į keblią padėtį arba tapti dar vieno konflikto priežastimi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite tikėtis kredito, paskolos arba rėmėjų pagalbos. Tai sudarytų palankias sąlygas žengti į priekį. Tinkamas metas sportuoti, mokytis užsienio kalbų, užsiiminėti kūrybine veikla.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24