Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gruodžio 3 d., šeštadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

8-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Tai pirma iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susiduriate su blogiu – nesitraukite: šią dieną blogis tampa agresyvus, reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo. Sunkiau seksis įrodyti teisybę, geriau nepradėti jokių svarbių darbų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūs kupinas kūrybinio polėkio ir toli siekiančių planų. Seksis organizacinė veikla, ypač poilsio ar šventinių renginių. Gali tekti įsitikinti, kad tiesiai – arčiau, bet aplink – greičiau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien į jus kreipsis su įvairiausiais prašymais. Nebūkite labai patiklus, nes bus siekiančių jus apgauti ir pasinaudoti jūsų palankumu. Popiet gali pasidaryti nepakeliamai nuobodu. Kantrybės, savaitgalis jau čia pat.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visi įmanomi darbai užgrius vienu metu. Ką gi, pertvarkos niekuomet nepraeina be sambrūzdžio. Bet ar viską darote nuoširdžiai? Pasiraitokite rankoves ir nebijokite susitepti rankų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būkite atidus, nes gyvenimas jums rengia visokių pokštų. Pasistenkite į viską žiūrėti su humoru. Venkite visą dieną ką nors kramtyti, verčiau sočiai papietaukite tam skirtu laiku.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nepulkite depresijon dėl to, kad nežengiate priekin septynmyliais žingsniais. Panašu, kad reikalaujate iš savęs pernelyg daug. Jei sugebėsite nors šiek tiek atsipalaiduoti, jums išeis tik į naudą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dirbant prie kolektyvinių projektų svarbiausia – vienybė ir savitarpio supratimas. Pasistenkite įsiklausyti į kiekvieną nuomonę, kad ir kokia keista ji pasirodytų iš pirmo žvilgsnio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Veikiausiai per mažai dėmesio skiriate sveikatai ir mitybai. Didžiąja dalimi tuo ir galima paaiškinti jūsų nekokią savijautą. Dirbate per daug, o miegate per mažai. Šįvakar tiesiog privalote atsipalaiduoti ir pailsėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ne kiekvienam atrodo, kad turi dėl visko tartis su jumis. Nelįskite padėti neprašomas – beveik garantuotai liksite nesuprastas. Šiandien apskritai geriausia būtų kur nors pratūnoti tykiai ir ramiai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Maži nesusipratimai taip išmuš jus iš pusiausvyros, kad tik sukelsite sumaištį ir galutinai išvesite iš kantrybės kolegas. Galite būti priverstas padaryti esminį su etika susijusį sprendimą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galimi įvairūs nesklandumai, ypač sprendžiant verslo ar tarnybos reikalus. Pasistenkite nesusidaryti išankstinės nuomonės, kol neišsiaiškinote situacijos, o juo labiau neskelbkite jos garsiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saugokitės apgaulingai atrodančių dalykų ir pernelyg paslaugių ir plačiai besišypsančių žmonių. Jus pasiekianti informacija bus labai iškraipyta. Ieškokite pirminio šaltinio, jei norite žinoti tiesą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

 Kad ir kas atsitiktų, nesileiskite išmušamas iš vėžių. Nei tikslas, nei priemonės jam pasiekti nesikeičia. Dalykinis pasitarimas atskleis pačias blogiausias kai kurių žmonių savybes. Sveikas optimizmas šiandien jums labai pagelbėtų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Šioje istorijoje Horoskopai, Dienos horoskopas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24