Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas kovo 14 d., sekmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

29-oji Mėnulio diena. Tai pati nemaloniausia, pavojingiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Nepradėkite ir net neplanuokite naujų darbų. Neigiamos šios dienos savybės ne visuomet jaučiasi tuojau pat. Kartais ji atrodo visai maloni ir sėkminga, viliojanti ir lengva, tačiau dažnai, ypač vakarop, baigiasi nesąmoningais veiksmais, nemaloniais netikėtumais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite kompanijos siela, bet labai skausmingai reaguosite į neigiamus atsakymus, ypač asmeninio pobūdžio. Didėja tikimybė, kad paaštrės chroniškas nervinio pobūdžio susirgimas. Dieną sėkmingesne laikys verslininkai ir prekybininkai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ne pati geriausia diena bendrauti, ypač su vyresniaisiais. Tėvai tvirtins savo, ir perkalbėti jų niekaip nepavyks. Aplinkiniai jums atrodys pernelyg emocionalūs ir nelogiški. Vakare palepinkite savo vaikus nauju žaisliuku ar, dar geriau, buvimu kartu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Diena palanki veiklos žmonėms. Iš pat ryto gal dar ir sunkiai išjudėsite, bet jau priešpiet energija ims veržtis per kraštus. Tik neskubinkite įvykių - esminėms permainoms ši diena nelabai tinkama.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nebūkite pernelyg agresyvus ir atkaklus bendraudamas su kolegomis ar juo labiau - su artimais draugais ir namiškiais. Drąsiai skirkite pasimatymą vakare - laiką praleisite labai romantiškai ir maloniai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Darbai, pažintys, pradėti šią dieną, gali baigtis visai ne taip, kaip tikitės. Dėl to geriau ją praleisti ramiai, santūriai. Grąžinkite, jei galite, skolas. Gerai atsikratyti visokio šlamšto, ydingų įpročių, nereikalingų santykių. Ruošinėkitės namuose, švarinkitės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Seksis vaisingai bendradarbiauti su pavaldiniais ar kolegomis, giminaičiais ir vaikais. Emocijos gali sutrukdyti siekti eilinio karjeros laiptelio. Atidėkite bet kokių finansinių klausimų sprendimą, nepasirašinėkite svarbių dokumentų. Tikėtini buitiniai rūpesčiai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Puiki diena dalykinėms kelionėms, verslo deryboms, konferencijoms. Pasistenkite šiandien apsieiti be mėsos, verčiau pakeiskite ją daržovėmis. Būkite ypač atidus dirbdamas su kompiuteriu ir buitinės chemijos preparatais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būsite pernelyg irzlus ir permainingos nuotaikos, kad galėtumėte normaliai bendrauti. Bandymai suprasti situaciją ją racionaliai analizuojant veikiausiai bus bevaisiai. Galite atgauti seną skolą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sutelkite visą savo kantrybę ir savitvardą, kad išvengtumėte konfliktų su namiškiais. Ypač sunku bus suprasti gerokai jaunesnius už save. Prieš ką nors vartodamas, patikrinkite, ar nesibaigęs galiojimo terminas. Ypač tai liečia vaistus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iš pat ryto planuokite dalykinius susitikimus, tarkitės dėl reikalų, liečiančių finansus ir statybas. Vakarop galite visiškai prarasti tikėjimą savo teisumu. Venkite sunkiai virškinamo maisto, egzotiškų vaisių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesiblaškykite tarp kelių darbų ar reikalų, verčiau sutelkite visą dėmesį vienam, svarbiausiam. Bendravimas su vyresniais giminaičiais ar kolegomis gali pasirodyti esąs labai malonus ir naudingas. Stenkitės elgtis racionaliai ir kryptingai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tikėtinos audringos peripetijos jausmų ir kitose sferose. Gali užvirti žiauri kova dėl įtakos sferos, meilės objekto ar turto. Galimi nelaimingi atsitikimai, nusikalstami veiksmai, nemalonūs juridiniai procesai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Šioje istorijoje Dienos horoskopas, Horoskopai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24