Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas kovo 17 d., trečiadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

3-oji Mėnulio diena. Tai intensyvi, aktyvi, tačiau nelabai sėkminga diena - daug agresijos, galimos traumos. Būkite atsargesni su metaliniais daiktais. Dirbkite mažiau reikšmingus darbus. Pasistenkite suvaldyti agresiją savyje, tačiau nepasiduokite ir bailumui.

AvinasAvinas

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena bus visai nebloga. Naujienų galite tikėtis, jeigu palaikote ryšius su užsieniu, ketinate kur nors toli vykti ar laukiate svečių iš toli. Pakaks ir optimizmo, ir energijos, kad susidorotumėte su neatidėliotinomis užduotimis. Į tai žiūrėsite kaip į sportines varžybas, kurias siekiate laimėti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Reikalingas finansines operacijas paskubėkite atlikti laiku. Skubėti šiuo atveju nereiškia kažką daryti skubotai. Dabar itin svarbu, kad su pinigais, turtu susiję reikalai būtų tvarkomi labai atsakingai, apdairiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nesunkiai susidorosite su įprastais darbais. Jei norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius, užsitikrinti partnerių palaikymą, atkurti buvusius ryšius, pratęsti sutartis, tai nelaukite kitos dienos. Visa, dėl ko šiandien pavyks susitarti, bus pozityvu ir naudinga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Viskas eisis įprasta vaga, jei planingai tęsiate savo darbą. Neblogas metas tartis dėl darbo apmokėjimo, pareigų pasiskirstymo, pirkimo–pardavimo sutarčių, nuomos, tiekimo, nuolaidų, viršvalandžių ir pan. Subtiliau bendraukite, kad neįžeistumėte jautraus pašnekovo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite iniciatyvūs, aistringi. Su savo reikalais susidorosite nesunkiai, bet rūpesčių gali sukelti jūsų atžalos, jei paliksite jas be priežiūros ir nepadėsite išspręsti jų didelių vaikiškų problemų. Pasistenkite, kad vaikai būtų jūsų draugai, o ne priešai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iš ryto pavyks išspręsti kai kuriuos keblius, užsitęsusius reikalus. Daug padės aplinkiniai, kolektyvas. Nesipykite su namiškiais, būkite pakantesni. Juo labiau, kad dabar seksis tai, kas nukreipta šeimos labui. Vakare nusimato romantiškas nuotykis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši diena leis nuveikti daug darbų. Užmegsite reikalingus ryšius, gausite norimą informaciją, atsakymus, pasirodysite ne iš kelmo spirti vadovams bei įtakingiems asmenims. Malonios situacijos skatins romantišką polėkį, kurstys kūrybinę ugnelę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikriausiai kils ūpas pakovoti už savo interesus. Ko gero, jūsų norai bus kiek didesni už galimybes. Ne viską patempsite, ne visiems įtiksite. Tai normalu, tad nenuleiskite rankų. Suplanuotus turtinius, verslo reikalus pravartu aptarti būtent šiandien.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandieną jums geriausiai seksis ūkiniai darbai. Tvarkykite namus, darbo vietą. Daug minčių, emocijų, idėjų gali sukelti perskaitytos publikacijos, išgirstos naujienos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Skirtingai negu daugeliui, visa ši diena jums nebus aktyvi. Trypčiosite vietoje lyg nežinodami ko griebtis. Gali persekioti nuolatinis atidėliojimas, vėlavimas, keistos kliūtys. Stenkitės pasverti, apgalvoti kiekvieną savo žingsnį, įvertinti sąjungininkus ir priešininkus.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien galite daug nuveikti kartu su kolektyvu, bendraminčiais. Galbūt aptarsite bendros veiklos perspektyvas. Tik neskubėkite griebtis naujų projektų, kol neužbaigėte senųjų. Patartina būti dėmesingesniems ir savo sveikatai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būsite darbštūs, iniciatyvūs, tačiau pajusite, kad jums užkraunama vis daugiau įpareigojimų. Mokėkite prieštarauti taktiškai, subtiliai – tuomet neiškils problemų. Vakare trauks pramogos, nuotykiai. Viską darykite su saiku.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24