Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 16 d., antradieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

12–oji Mėnulio diena. Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą šią dieną galima didelė bausmė. Skirkite dėmesio tėvams, vaikams, mylimiesiems.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

  Diena gali būti nepaprasta, jei atkreipsite dėmesį į tam tikrus ženklus, kuriuos jums siunčia. Mažiau laiko švaistykite niekniekiams, daugiau šypsokitės ir tikėkite savo sėkme.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

 Susitelkite, mokėkite pasinaudoti laimingu atsitiktinumu – dabar galite išsiveržti į priekį. Palanku spręsti jūsų veiklos finansavimo klausimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

  Neverta skubėti, šiandien geriau iš lėto atlikti užduotis, darbus. Apmąstykite galimas pasekmes tų sprendimų, kuriuos priimti sudėtinga. Šiandien svarbiausia daugiau dėmesio skirti savo jausmams.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

  Šiandien ypač reikės draugų paramos ir paskatinimo. Jei dėl ko nors turite abejonių, pasitarkite su artimu žmogumi. Diena tinkama duoti išmaldai, labdarai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

  Būsite pernelyg reiklūs, o šiandien netinka demonstruoti kategoriškumo. Svarbius klausimus verta spręsti prie pietų stalo. Būkite atidesni šeimos poreikiams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

  Nedvejodami išsakykite savo nuomonę aplinkiniams bei pareikalaukite, kad jūsų nuostatų būtų paisoma. Vėliau, atvirkščiai, geriau liežuvį prikąsti ir nesiimti atsakingų reikalų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

  Geriau šiandien mažiau galvoti, o imtis veiksmų. Jūsų artimiesiems tikriausiai atsibodo jūsų nuolatinis svarstymas ir mindžikavimas vietoje. Gauti pasiūlymai dėl veiklos gal ir naudingi, tik įsitikinkite, kad nepatirsite dėl to nuostolių. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rytmetys tinkamas spręsti reikalo finansavimo klausimą, ieškoti rėmėjo. Tiesa, tai ne pati geriausia proga su vadovybe aptarinėti jūsų uždarbio perspektyvas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

 Greit sugebėsite surasti reikalingą žmogų, gauti naudingos informacijos ar surengti svarbų susitikimą. Jei šiandien ko nors nespėsite, drąsiai atidėkite rytdienai

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

  Šiandien geriau liežuvį prikąsti ir nesiimti atsakingų reikalų. Labiau tikėtinos vandentiekio, kanalizacijos avarijos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

 Daug negalvosite, tad kliūtis įveiksite vienu užsimojimu. Skubius reikalus reikėtų spėti sutvarkyti pirmoje dienos pusėje. Gauti pasiūlymai dėl veiklos bus naudingi

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmą dienos pusę nesiimkite nieko nauja bei venkite piktų, agresyvių asmenų. Vėliau atgausite jėgas, jausitės stiprūs. Jei aršiau sieksite savo tikslo, tikrai pasiseks.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24