Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 5 d., šeštadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

9-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Tai viena mažiausiai sėkmingų dienų, gali būti kupina apgaulių, gudrybių, iliuzijų. Labai svarbu neprarasti budrumo, būti atsargiems, atsispirti provokacijoms, susidūrus su blogiu, nesitraukti ir nenuolaidžiauti, o duoti deramą atkirtį.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Netikėtų kirčių, intrigų galite sulaukti iš artimos aplinkos, gali būti, jog gerai napžinojote kai kurių žmonių. Nepalikite neatskytų klausimų, stenkitės iki galo išsiaiškinti situacijas, kad ir kokios nemalonios jos būtų. Likę neaiškumai gali sukelti naujų problemų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tikrai nesugrius dangus, jei šią dieną nepradėsite kai kurių svarbių darbų. Ypač jei matote nepalankius ženklus, trikdžius, geriau atidėkite kai kuriuos sumanymus vėlesniam laikui. Šią dieną kur kas geriau seksis planuoti savo laisvalaikį, dėlioti kitos savaitės darbotvarkę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ir aplinkinius, ir jus pačius gali varginti nepastovios, greitai kintančios nuotaikos, impulsyvios emocijos, būsite sunkiau prognozuojami, jautresni. Derėtų vengti intensyvaus bendravimo, taip pat ir pernelyg aktyvaus vadovavimo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandienos nesėkmės gali užgriūti nesustabdoma lavina, tačiau kai kurių žmonių pagalba, taip pat ir savo pačių sumanumo dėka gebėsite išvengti rimtesnių nemalonumų. Priešingai – galite įgyti vertingos patirties, kuri pravers ir netolimoje ateityje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nepraleiskite progos patylėti, neskubėkite dalintis savo įžvalgomis, vertinimais, kai kurie gali gerokai prašauti pro šalį. Šią dieną bus sunkiau įvertinti kai kurias situacijas, galite būti suklaidinti kai kurių aplinkybių, neteisingai interpretuoti kai kuriuos faktus, įvykius, tad neskubėkite reikštis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali tekti daug dirbti su informacija, aiškintis sudėtingus teisinius ar finansinius klausimus. Šią dieną geriau pasitelkti ne vien savo išmonę ir žinias, bet ir kitų išmintį. Kad ir kokie būtuymėte akyli, gali labai praversti ir kitų pastabumas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai kuriuos smulkios klaidelės gali virsti rimtesnėmis problemomis, jei nesiimsite greitai jų spręsti. Šią dieną bus svarbu greitai reaguoti, operatyviai suktis iš nemalonių situacijų ir nebandyti neigti to, kas ir jums, ir kitiems bus akivaizdu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei pernelyg pasiduosite pašėlusiam lėkimui, galite nepastebėti svarbių dalykų, nuošaly gali likti ir svarbūs žmonės. Kai kurie ryšiai ir dėmesys jiems šią dieną bus ypač svarbus, jei tikitės sėkmės artimiausiu metu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią dieną kuklumu ir santūrumu galite pelnyti didesnį palankumą, nei išsišokdami ar provokuodami kitų dėmesį. Venkite grubumo, laikykitės takto. Bet kokia aštresnė retorika gali virsti aršiais konfliktais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rytą gali pavesti žadintuvas, bėdos gali užgriuti tuo metu, kai mažiausiai jų tikėsitės. Vėlavimai, užmaršumas, išsiblaškymas gali lemti nesusipratimus, gali tekti aiškintis ir galbūt gudrauti. Tačiau begudraujant svarbu neperlenkti lazdos ir vengti primityvių, piktų apgaulių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią dieną gali tekti dalyvauti svarbiuose renginiuose, susirinkimuose, kuriuose sulauksite nemažo kitų dėmesio. Gali tekti rimtai pasistengti norint įrodyti ar apginti savo poziciją, bus labai svarbus ir jūsų pasiruošimas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryto darbų jokiu būdu nepalikite vakarui, nes vakare gali užgriūti kur kas svarbesni įvykiai, gali tekti gesinti gaisrus, todėl kitiems smulkesniems rūpesčiam tiesiog pritrūksite laiko.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24