Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas liepos 27 d., antradieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

15–oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite linkę labai lengvai įsiskaudinti, įsižeisti, todėl pasistenkite apriboti nebūtinus darbus bei kontaktus, kaupkite jėgas. Nesiimkite naujų projektų, atsisakykite savo užmojų ir grandiozinių svajonių – taip palengvinsite sau gyvenimą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiuo metu geriausia daugiau ilsėtis, skirti laiko namams, šeimai, sau. Ypač lengvai kils nepasitenkinimas, konfliktai, painiava. Pasistenkite nesugadinti santykių su jums artimais žmonėmis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiuo metu lengvai kils įvairūs ginčai, nesusipratimai. Ypač sudėtinga bus išlaikyti harmoningus santykius su giminėmis, kaimynais, artimaisiais. Neprovokuokite aplinkinių pašaipomis, kritika, ypač atidžiai vairuokite, tvarkykite dokumentus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gan sudėtinga diena, svarbu teisingai susiorientuoti finansiniuose, nekilnojamojo turto reikaluose. Apribokite nebūtinas išlaidas. Finansų, etikos klausimai šiuo metu taps ypač opūs, konfliktiški.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums padės mokėjimas bendrauti, sudominti aplinkinius savo reikalais ir netgi rūpesčiais – vis dėlto daug nesitikėkite iš šios dienos susitikimų, pažadų. Kita vertus, nepraraskite tikėjimo, kad viskas bus gerai. Tiesiog tam reikia laiko

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ne viskas sklandžiai klostysis: bus sunku susitelkti ties reikalais, įvairūs kliuviniai nuo ankstyvo ryto gadins nuotaiką. Gali tekti įveikti sutuoktinio ar tėvų, taip pat šefo, dalykinių partnerių pasipriešinimą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nevertėtų tuščiai viltis ir tikėtis iš kitų kažko neįmanomo. Supraskite, kad jus supa žmonės, kuriems nėra lengva keistis, atsisakyti savo įpročių ar priklausomybių. Atsargiai vairuokite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena nebus iš maloniųjų, mat jums gali parodyti jūsų klaidas, susilauksite priekaištų dėl elgesio ar veiklos darbe. Tad venkite nereikalingo bendravimo, nesiaiškinkite santykių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nelengva diena, susitaikykite su tuo, kad viskas bus ne taip, kaip jums reikia. Neužsispirkite be reikalo, mat tai neatneš jūsų laukiamo pagerėjimo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Greičiausiai daug ką teks atlikti iš naujo, mat pastebėsite anksčiau padarytas klaidas, trūkumus. Gali tekti ką nors aukoti, ko nors atsisakyti ir susitaikyti su aplinkinių nenoru jus įvertinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite kantrūs – tai pravers, mat iš pusiausvyros bandys išvesti ne tik šeimos nariai, bet ir giminaičiai, reiškiantys nuomonę apie jūsų veiklą. Bus svarbu neparodyti savo reakcijos, taupyti jėgas bei laiką.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite atsipūsti ir nieko rimta nesiimti, mat dauguma darbų kris iš rankų. Darbe pasistenkite itin korektiškai elgtis su vyresniais ar viršesniais už save kolegomis ir venkite rodyti nepasitenkinimą vadovybei.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24