Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 06.28 – 07.04

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sužinokite, ką žvaigždės žada šiai savaitei.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Viskas klostysis savaime, pastangų rodos nė nereikės. Problemos spręsis savaime, reikalingi žmonės paskambins, o sprendimus galite net susapnuoti. Aplinkiniai bus malonūs, ir į prašymus atsilieps teigiamai. Tai laikotarpis, kai turėsite jėgų pasiekti kažko dvasingesnio ir didingesnio nei manėte galintys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jums reikėtų įgyti imunitetą nuo blogų žvilgsnių. Nesiseks darbai, nesugebėsite atsiriboti nuo darbo, nuo užgriūnančių nemalonių pareigų ir nuo artimųjų, kurie lyg tyčia tokiu sudėtingu momentu dar labiau bus nepatenkinti ir nuolat reikš savo norus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Suprasti jus šiuo metu bus sudėtinga, kadangi vienu metu prisiimsite visas pareigas, parodysite savo drąsą ir narsą, o kitu momentu galite supykę viską blokšti į šoną, užverti duris ir atsisakyti bet kokių pareigų, motyvuodami tuo, jog esate ne mašinos ir turite savo teisę į laisvę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gyvenimas ne vien darbas – dirbkite taip, kad nereikėtų aukoti savo sveikatos. Visgi to pasiekti bus sudėtinga, kadangi šią savaitę pasitaikys nuostabių progų ir pasiūlymų darbe, kurie skatins siekti daugiau, o daugiau reiškia ir daugiau pinigų, ir mažiau laiko maloniems dalykams bei poilsiui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Niekaip nepaliausite jaudintis – galbūt dėl vaikų, gal dėl darbo ar nesisekančių santykių. Stenkitės neimti visko taip giliai į širdį, taip pat nepamokslaukite ir nurodinėkite artimiesiems. Kad išsaugotumėte vidinę ramybę, reikėtų mažiau bendrauti su nepažįstamais žmonėmis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Visuose reikaluose šią savaitę galite tikėtis senų draugų paramos. Nepulkite prie darbų visa jėga nuo pat pirmadienio. Didinkite krūvį palaipsniui. Antradienį ar trečiadienį gali apnikti abejonės – kratykitės jų kuo greičiau, taip tik gaištate laiką. Penktadienis – gera diena svarbiems pokalbiams neformalioje aplinkoje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią savaitę pasitaikys proga susitikti su įtakingais žmonėmis – tuo turėtumėte būtinai pasinaudoti. Parodykite save iš gerosios pusės, kad sudomintumėte galimus partnerius. Į savaitės pabaigą šeimos nariai gali inicijuoti pasikeitimus namų ūkyje, dideles finansines investicijas. Galite patirti stresą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Įtempto, bet ir produktyvaus darbo savaitė, ypač pirmoji jos pusė. Nustosite dūsauti ir pavydėti kitiems, atvirkščiai, pats turite visus šansus tapti sektinu pavyzdžiu. Artėjant savaitgaliui ims rastis nuovargio ženklai, iniciatyvos bus skubotos. Nuo ketvirtadienio verčiau lėtinti tempą, o savaitgalį skirti tik poilsiui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pirmoje savaitės pusėje verčiau palaikykite liežuvį už dantų, nes žodis, išlėkęs žvirbliu, sugrįš jaučiu. O tuomet galite tikėtis visokiausių nesusipratimų. Be to, galite būti labai agresyvus. Ketvirtadienį saugokitės tikros nesėkmės. Naujų pažįstamų prašymas padėti įgyvendinti svarbų projektą gali būti finansiškai nuostolingas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kolektyvinė veikla pirmoje savaitės pusėje bus produktyvi. Savaitės viduryje būsite gana emocionalus. Savo nuomonę ginsite labai energingai, nesirinkdamas žodžių nei priemonių. Pasistenkite nepadaryti nieko tokio, ko vėliau tektų gailėtis. Savaitgalį tikriausiai neatsispirsite pagundai kiek paišdykauti. Ką gi, bent jau būkite atsargus!

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pirmoje savaitės pusėje senos pažintys padės išspręsti finansines problemas. Didelių ilgalaikių projektų šią savaitę verčiau nepradėkite. Savaitgalį sunkią minutę sulauksite labai vertingos paramos ir supratimo iš šeimos narių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmadienį galite sulaukti netikėto pasiūlymo – neskubėkite duoti atsakymo, atvėskite, keletą dienų pagalvokite, pasitarkite su partneriu. Šią savaitę norėsis laisvės, savarankiškumo, turėtų atsiskleisti kūrybiškoji jūsų pusė. Savaitgalį saugokitės nemalonių svečių.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24