Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rankinė išdavikė: ką šis aksesuaras gali apie jus atskleisti?

Merginos ir rankinės
Fotolia nuotr. / Merginos ir rankinės
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jūs ir kokybiška daili rankinė... Moters ausiai tai itin malonus žodžių skambesys, o akims – nuostabus reginys. O jei visgi pasakytume, kad šis jūsų mėgstamas aksesuaras aplinkiniams gali atskleisti jūsų charakterį, stipriąsias ir silpnąsias vietas? Pulsite priešgyniauti, kad tai absoliuti nesąmonė? Nagi, skaitykite toliau ir galbūt mums, portalo Ji24.lt redakcijai, pavyks jums įrodyti, kad vis dėlto nebuvote teisios...

Taip taip! Nė nedrįskite ginčytis dėl teiginio, kad rankinė apie jus daug ką pasako. Šis aksesuaras išdavikas slapčia aplinkiniams sufleruoja, kokios iš tiesų esate ir kaip į jus reaguoja šalia esantys asmenys. Nagi, mielosios, pagaliau susiimkite! Mes kalbame labai rimtai! 

Pirkdamos rankinę, jūs kreipiate dėmesį, ar ji tiks prie neseniai įsigytų ar mėgstamų jūsų batelių, ar ji atitinka metų laiką ir, kas be ko, naujausias mados tendencijas. O gal jums užvis svarbiau yra praktiškumas ir pasirinksite tokį rankinės modelį, kuriame, kaip mėgsta juokauti vyrai, galėtų tilpti kone visas jūsų gyvenimas, t. y. būtiniausi daiktai? Taigi stabtelėkite minutėlei ir atidžiai įsižiūrėkite į savo mėgstamą aksesuarą.

Fotolia nuotr./Raudona rankinė ir aukštakulniai
Fotolia nuotr. / Raudona rankinė ir aukštakulniai

Jūsų pasirinkimas – elegantiška arba griežtos formos kelioninį krepšį primenanti rankinė

Ir asmeniniame gyvenime, ir darbo reikaluose negalite pakęsti netikėtumų, staigmenų. Viskas turi būti tikslu ir būtent taip, kaip suplanavote. Spontaniški, impulsyvūs veiksmai ir sprendimai – ne jūsų stichija. Vadovaujatės protu, o ne emocijomis. Gyvenimas jums – užduočių raizginys, kurį būtina išnarplioti visą, net iki menkiausio siūlelio. Gana paviršutiniškai vertinate žmones: pirmiausia į ryškią dienos šviesą iškeliate išorines jų savybes arba profesinius gebėjimus. Beje, keliate itin aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir kitiems, esate nusiteikusios pasiekti pačią viršūnę karjeros srityje. Jūsų įgimtas perfekcionizmas – gana rimtas išbandymas aplinkiniams.  Ir dar... Rimtai prisibijote artimų santykių, nes jus labai lengva sužeisti.

Jūsų rankinė pasauliui „rėkia“: „Aš ideali! Esu nepriekaištinga, bet geriau prie manęs nelįsti pernelyg arti.“

 
Shutterstock nuotr./Mergina su rankine
Shutterstock nuotr. / Mergina su rankine
 

Jūsų pasirinkimas – kuprinė arba sportinio stiliaus rankinė, permetama per petį

Esate nepataisomos optimistės ir fantazuotojos, mokotės tik iš savų, o ne svetimų klaidų. Vertingiausios savybės, kurių į nieką neiškeistumėte, – tai spontaniškumas ir nepriklausomybė. Kiekviena diena jums yra tarsi kvapą gniaužiantis, nepakartojamas nuotykis. Dievinate keliones, žvalgytis po pasaulį, o visur, kur nuvykstate, jaučiatės lyg namuose. Žmonės ir bendravimas su jais jums yra gerokai svarbesni dalykai nei pinigai ir stulbinami profesiniai pasiekimai. Racionalus šaltas protas – ne jums, mat visą save atiduodate jausmams. Tai – jūsų gyvenimo variklis. O meilė... Šioje srityje neretai susiduriate su milžinišku nusivylimu, mat pernelyg pasikliaujate žmonėmis.

Jūsų rankinė pasauliui „rėkia“: „Aš laiminga!“ Myliu, dievinu gyvenimą! Įdomu, kokie malonūs dalykai šiandien manęs laukia?“

123RF.com nuotr./Moteriška rankinė
123RF.com nuotr./Moteriška rankinė
Shutterstock nuotr./Mergina, persimetusi rankinę per petį
Shutterstock nuotr./Mergina, persimetusi rankinę per petį
 

Jūsų pasirinkimas – minkšta, vytelių raštą imituojanti arba didelė, ant rankos užmetama rankinė

Šeima, namai ir vaikai jums yra gyvenimo ašis. Jūsų gyvenimo vertybių piramidėje šie trys dalykai puikuojasi pačioje viršūnėje. Esate nuostabios šeimininkės, dievinate gaminti, mėgstate tvarkytis, mielai su atžalomis žiūrite animacinius filmukus ir nuoširdžiai jūsų širdis džiūgauja dėl artimųjų pasiekimų. Šeima jums dovanoja tai, ko labiausiai trūksta – saugumo jausmą. Mados pasaulis – ne jūsų interesų sritis, mat jums gaila leisti pinigus brangiems drabužiams – geriau už juos nupirkti vaikui batus. Silpnoji jūsų vieta yra nemokėjimas pasakyti „ne“, o aplinkiniai tuo dažnai naudojasi. Esate gana paslaptingos asmenybės, savo problemas sprendžiate pačios, be niekieno pagalbos.

Jūsų rankinė pasauliui „rėkia“: „Turiu užtektinai jėgų, kad galėčiau su viskuo susitvarkyti savarankiškai. Tik mylėkite mane...“

123RF.com nuotr./Moteriška rankinė
123RF.com nuotr./Moteriška rankinė
 
Shutterstock nuotr./Moteriška rankinė
Shutterstock nuotr./Moteriška rankinė
 

Jūsų pasirinkimas – maža elegantiška rankinė, primenanti piniginę

Gyvenimas jums – lyg nesibaigianti muilo opera: įvykių kaleidoskopas, per kraštus besiveržiančios emocijos... Juokas ir ašaros, džiaugsmas ir nusivylimas – šios priešpriešos jus lydi visur, visada ir paprastai abi veržiasi vienu metu. Nors dievinate būti įvykių epicentre ir su didžiu malonumu „vaidinate“ publikai, esate labai priklausomos nuo greta besisukiojančių žmonių nuomonės. Mada – jūsų fetišas, tačiau retkarčiais prašaunate pro šalį norėdamos atrodyti stilingai ir originaliai. Kadangi bet kokia kaina trokštate atrodyti stulbinamai, esate laukiamiausios grožio salonų klientės. O štai meilės srityje būnate pernelyg priekabios ir reiklios, nors pačios puikiai žinote, kad į meilę savo jausmų ir pastangų daug „neinvestuojate“.

Jūsų rankinė pasauliui „rėkia“: „Gyvenu patrauklų, įdomų gyvenimą. Rūpinkitės manimi, žavėkitės manimi!“

Shutterstock nuotr./Mergina, pasipuošusi nediduke rankine
Shutterstock nuotr. / Mergina, pasipuošusi nediduke rankine
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24