Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tavo būdas pagal figūrą

Moteriškos figūros
Fotolia nuotr. / Moteriškos figūros
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ką gamta davė, tai davė – iš prigimties turime vienokią ar kitokią figūrą. Vienos lieknos it smilgos, kitos puikuojasi plačiais klubais, o štai trečios apvalainos kaip obuoliukai.

Pripratome į savo formas žvelgti pro didinamąjį stiklą: kur numesti svorio, kur suformuoti raumenis... Vis ieškome priekabių. O štai psichologai sako, kad mūsų figūra – tikra paslaptis. Joje glūdi informacija apie mūsų gyvenimo būdą, charakterį ir netgi psichologines traumas. Taigi pabandykite į savo kūną pažvelgti atidžiau!

Kriaušė

A figūros tipas – tai moteriškos formos: siauri pečiai, platūs klubai, liekna talija. Tokios moterys labai jausmingos, aštriai reaguoja į aplink vykstančius įvykius. Jeigu džiaugiasi, tai iš visos širdies, jeigu liūdi, tai gali priverkti upes. Tačiau savo širdyje jos visuomet ras užuojautos bet kuriam žmogui. Joms svarbu sutarti su aplinkiniais, ir tai kartais tampa pagrindiniu jų gyvenimo tikslu. Todėl nieko keista, jeigu darbe kriaušės figūros moterys vadovaujasi emocijomis ir sunkiai susikaupia atlikti jai paskirtas užduotis.

Dažniausiai „kriaušaitėms“ pritrūksta ramumo ir susitelkimo. Nors fiziškai tokios moterys tvirtos ir stiprios, tačiau sutirpsta susidūrusios su tragedijomis, beširdiškumu, žiaurumu. Socialiniame gyvenime jos daugiau dėmesio kreipia į kitų nuomonę, skrupulingai elgiasi vien tam, kad kažkam įtiktų, nes konfliktas ar tiesiog skirtingų nuomonių išdėstymas šiai moteriai gali ilgam sugadinti nuotaiką. Tai ne karjeristės, nemėgsta būti dėmesio centre, tačiau kuo puikiausiai jaučiasi draugiškame kolektyve, jaukiuose namuose, meilės kupinoje šeimoje.

Komandoje šios moterys tiesiog nepakeičiamos, o jų intuicija – lyg aštuntasis pasaulio stebuklas. Jos nujaučia ir nuspėja, ko galima tikėtis. Kartais meilė joms tampa gyvenimo tikslu, tačiau vyrams keliami nemaži reikalavimai – bent jau užtikrintai išspręsti bet kokias problemas ir apginti šias jautrias gėleles nuo visų bėdų. Tai itin motiniškos moterys. Jos prisiriša prie savo vaikų ir nenori niekam jų patikėti. Jeigu tektų rinktis, šeima ar karjera, atsakymas aiškus – tik šeima!

Obuolys

Obuolio formos figūra išsiskiria tuo, kad turi nežymią taliją, pečiai platesni už klubus, o papildomas svoris, jei jo yra, kaupiasi liemens ir krūtinės srityje. „Obuoliukai“ – stiprios asmenybės, todėl pasauliui apie save skelbia garsiai ir aiškiai. Jos turi būti geriausios! Tačiau tam, kad šios moterys pasiektų užsibrėžtų tikslų, prireikia nemažai laiko, nes iš pradžių jos turi pažinti save. Jos nori būti matomos, siekti karjeros, todėl asmeninis gyvenimas labai dažnai nustumiamas į antrąjį planą.

Labiausiai šioms moterims patinka dirbti vienoms, individualiu rimtu, įgyvendinti savas idėjas, tad bendravimui su kolektyvu didelės reikšmės neteikia. Viskas būtų lyg gerai, tačiau tokios savybės pakiša koją ir „obuoliukai“ taip ir nepasiekia populiarumo. Kartais tokios moterys būna atžagarios ir nekreipia dėmesio į aplinkinius ar jų rūpesčius. Meilė vargu ar jų prioritetas, nes jos netrokšta palaikyti artimų ir intymių santykių su vyrais, kur kas svarbiau tapti profesionale darbo srityje. Tačiau jeigu „obuoliukai“ anksti pakelia sparnus, išteka ir susilaukia vaikų, jų ambicijos gali aštriai pasireikšti šeimyniniame gyvenime. O tuomet nesaldu visoms pusėms...

Šioms moterims svarbu rasti būdą, kaip išreikšti save, turėti gyvenimo tikslą, o gyvenimo palydovu geriausia rinktis rūpestingą, gerą vyriškį, kuris gebėtų pasirūpinti savo išrinktąja.

Smėlio laikrodis

Tai pati dailiausia figūra tiek vyrų, tiek moterų akims, mat išsiskiria tobulomis, simetriškomis formomis: liekna talija, apvaliu užpakaliuku, putlia krūtine. Ji pasitikinti savimi, dažniausiai žino, ko nori. Nors santykiai ir asmeninis gyvenimas – jos pasaulio centras, šios moterys neskuba eiti iš proto. Pavyzdžiui, tai gali reikšti, kad jos pristabdys meilės reikalus dėl karjeros, bet nepamirš savų troškimų, vertybių ir įsitikinimų.

Šios moterys – puikus pavyzdys, kad galima suderinti karjerą ir motinystę, jos žūtbūt ieško būdų realizuoti save taip, kad nenukentėtų šeima. „Smėlio laikrodžiai“ mielai demonstruoja savo talentus, puikiai sutaria su kolektyvu, visiems randa gerą žodį ir nesiliauja dovanoti šypsenos. Jeigu kamuoja vidinės problemos, dvasinės bėdos, šios moterys visa galva gali panirti į darbus, rizikuoja tapti darbomanėmis. Taip jos patenkina savo poreikius, mat kai kurie gyvenimo aspektai jau nebeteikia malonumo.

Tai darbščios, tvirtos, greitai įvertinančios situaciją, visada visur suspėjančios darbo bitelės, įveikiančios net ir iš pirmo žvilgsnio neįveikiamas problemas. „Smėlio laikrodukai“ niekuomet nepaaukotų ir neiškeistų šeimos į tobulą karjeros vietą, o jeigu tektų taip padaryti, moterys būtų pasmerktos kančiomis ir širdies skausmui. Jos dievina šeimą, vaikus ir mielai viskuo rūpinasi.

Stačiakampis

Šios figūros ypatumai: vienodo pločio klubai ir pečiai, neišreikšta talijos linija. Pasirodo, tokios moterys labai susirūpinusios tuo, kokį įspūdį palieka aplinkiniams. Tačiau tuo pačiu jos gali būti nedėmesingos ir nejautrios svetimiems jausmams, besiteisindamos tuo, kad jeigu nuolat žiūrėsi į kitus, tai darbai iš vietos nepasijudins.

Na, o darbai jų rankose tiesiog virte verda. Tai stiprios, puikiai žinančios, ko nori, moterys. Gyvenimo saulėtekį jos pasiekia sulaukusios 40-ies. Tuo metu jos atranda save, pradeda gilintis ne tik į paviršutiniškus, bet ir į gilesnius, dvasinius pasaulio aspektus. Jaunystėje maniusios, kad būti egoistėmis tiesiog nederama ir reikia daugiau dėmesio skirti aplinkiniams, jos nebūtinai iš tikrųjų trokšta taip elgtis. Apskritai, tokios figūros moterys yra moteriškos kiek kitokia, netradicine, prasme. Šeima svarbu, tačiau galima pakentėti ir be jos. Tai – veiksmo žmogus, žinantis, ko nori, ir užtikrintai einantis to pasiimti.  Būtent darbas centrinė tokios moters gyvenimo dalis: nesustabdoma siela, energija, trykštanti pro kraštus, apdovanoja ją sėkme.

Prestižas ir statusas joms labai svarbu, tačiau „stačiakampiai“ nesibaido ir juodo darbo. Geriausias gyvenimo palydovas – geras ir jautrus vyriškis, galintis palaikyti ją. Tačiau šiam reikia susitaikyti, kad šeima ir vaikai gali būti atidėti neribotam laikui... Vis dėlto sukūrusios šeimą, jos žiūrės, kad ši būtų laiminga ir aprūpinta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24