Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – birželio 4 d.

Gražios pastelinių spalvų gėlės
Shutterstock nuotr. / Gražios pastelinių spalvų gėlės
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasmalsaukite, kokį trečiadienį jums prognozuoja žvaigždės...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kūrybiškai dirbdami, sau ir kitiems galėsite prisipažinti, kad jums tiesiog malonu. Jūsų viltis kurstys svajonės, žadančios galimybę turėti daugiau, nei turite dabar. Teks šiek tiek palaukti, kol sužinosite, realios jos ar ne. O šiandien, sulaukę vakaro, ruoškitės nuoširdžiam ir atviram pokalbiui su jaunesniu šeimos nariu.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Didžiąją dienos dalį mažiausiai galvosite apie darbą. Dažniau jūsų galvoje kirbės mintys apie tai, kas dar nepadaryta namuose. Draugai trukdys susikaupti, kurstydami jūsų vaizduotę saldžiais pažadais ar pasiūlymais. Iš karto neatmeskite jų kaip nepatikimų. Netrukus suprasite, kurios iš jų vertos jūsų laiko ir dėmesio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Noriai žavėsite tuos, kuriuos sutiksite šios dienos kelionėse. Nestigs nei judesio, nei žmonių, nei nuoširdaus bendravimo džiaugsmo. Tiesa, ne viskas bus regima plika akimi. Būkite pasiruošę dalį profesinių savo problemų spręsti pasitelkdami nuojautą ar skaitydami tarp eilučių paslėptą informaciją.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norėsite skanauti įvairių gėrybių didžiausiu šaukštu. Išsirinkę jį, būsite pirmieji prie gėrybių puodo. Tačiau pernelyg neskubėkite gauti visko ir iš karto. Jums skirta skanumynų riekė bus atriekta laiku. Viena, ką turite atminti, – daug ką privalėsite dalyti į lygias dalis. Vakare bus naudingiau klausytis kitų nei patiems kalbėti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėmesio jums nebus pagailėta. Tai jus džiugins ir skatins pamiršti, kad už gera reikia atsilyginti geru.  O įkvėpimo, kaip pagražinti darbo vietą ar kūrybiškiau įgyvendinti dienos projektus, nepagailės bendradarbiavimas. Dieną baigsite panirę į gilius apmąstymus apie galimybes sustiprinti savo finansinį pagrindą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Darbo dienos metu nebūsite pasiruošę aktyviai dalyvauti veiksme. Daugiau džiaugsmo teiks galimybė tyliai darbuojantis stebėti tai, kas vyksta. Nemažai vilčių dėsite į  partnerius, kurie žinos, kaip jus paguosti ir kaip jums pakelti ūpą. Iki išnaktų kalbėdamiesi su draugais, nutiesite daugybę jus jungiančių takelių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dieną darbas jums labiau primins laisvalaikį, kuriame dalyvausite ne vieni. O vakare, priešingai – laisvalaikis virs darbu, su kuriuo susidoroti turėsite patys. Tačiau pernelyg neįnikite į tai, kas jus slegia, antraip prarasite gyvenimo džiaugsmą ir tapsite pernelyg kritiški.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Net jei prieš jus bus kalnas darbų, vargu ar norėsite imtis jų. Tačiau vos pajudinę vieną  jų, suprasite, kaip jums svarbu, kad viskas būtų atlikta ne tik gerai ir greitai, bet ir kūrybiškai. Nuo to jūsų žvilgsnį atitrauks priešingos lyties atstovai, kurie žinos, ką tokio padaryti, kad nuoširdžiai nusišypsotumėte.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų optimizmas jums bus draugas ir pagalbininkas, trukdys ir kliūtis. Be vargo vienu pasinaudosite, o kito išvengsite, jei žiūrėsite ne tik į tai, kas jums vyksta virš galvos, bet ir į tai, kas yra po jūsų kojomis. Tokiu būdu net paprasčiausios buities problemos įgaus sparnus, o iš pažiūros nerealūs planai įsišaknys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rasite ne vieną priešnuodį, kuris padės (o gal trukdys) apsaugoti save nuo niūrios kasdienybės gniaužtų. Be to, beveik patikėsite tuo, ką jums pasakoja naujasis jūsų pažįstamas. Iš tiesų visos šios istorijos gali turėti laimingą pabaigą. Dienos pabaigoje leiskitės su antrąja puse į svajonių ir jų įgyvendinimo pasaulį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena nepraeis veltui, jei, negailėdami laiko ir energijos, bendrausite su partneriais. Tačiau to neužteks nei jums, nei jiems. Turėsite padaryti kažką neįtikėtino dėl šeimos, ir tai jus pakylės virš kasdienybės. Vakare konkretūs jūsų veiksmai ar žodžiai tik patvirtins, kad gera visiems būti namuose.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Niekur neskubėdami galėsite atlikti tai, kas įprasmins jūsų dieną darbais. Tačiau ne dėl rezultatų, o dėl mažyčių pergalių, kurias laimėsite patys prieš save ir savo silpnybes. Kaip tai padaryti, iš anksto nežinosite. Galbūt, tik apčiuopę rezultatą, suprasite, kurioje vietoje ir kokiu laiku teisingai sudėliojote prioritetus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24