Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Birželio mėnesio taroskopas

Taro kortos
„Shuterstock“ nuotr. / Taro kortos
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

„2014-ųjų skaičius 7 yra intravertiškumo, analizės, planavimo, kančios ir tobulėjimo skaičius. O birželio mėnesio numerologinis skaičius yra 13 arba 4“, – sako tarologė Lina Balsė.

Skaičius 4 yra stabilumo ir pastovumo simbolis, tačiau kartais stabilumas virsta stagnacija ir apribojimais. Taro kaladėje tryliktoji Didžiųjų Arkanų korta – Mirtis, padedanti išlaisvinti užstrigusią energiją, užbaigti, transformuoti situacijas, atlaisvinti vietą naujiems dalykams.

Birželio mėnesį prognozuojamas tikras kliūčių ruožas. Šį mėnesį būsime linkę užsisklęsti savyje, smulkmeniškai analizuoti kiekvieną problemą ir mąstyti apie blogiausia. Todėl galime jaustis tarsi įsprausti į kampą.

Šio mėnesio įvykių tikslas – privesti mus prie mūsų pačių apribojimų ir paraginti patikėti savimi bei išplėsti ar peržengti tas ribas. Taip pat mums bus parodytas mūsų vidinis chaosas. Jei nežinome, ko norime, jei turime gausybę prieštaringų įsitikinimų, planų ir idėjų, kurių vis nerealizuojame, Visata privers susiimti.

Laikykitės fengšui principo, kad mažiau yra geriau, reikia išmesti sena, kad galėtų ateiti nauja. Tad įveskite tvarką savo buityje: išmeskite, kas nebereikalinga, ir sutvarkykite tai, kas liko. Taip pat įveskite tvarką savo mintyse ir planuose. Susidėliokite prioritetus ir numatykite konkretų veiksmų planą svarbiausiems tikslams įgyvendinti. Nepamirškite  santykių srities. Gal ir šioje srityje laikas atrūšiuoti ir nutraukti ryšius, kurie neskatina mūsų tobulėti, neteikia laimės, o tik gaišina laiką. Paleiskite tai, kas atgyveno, ir, žvelgdami į ateitį, paklokite jai tvirtą pagrindą.

Tiems, kurie bijo permainų, desperatiškai kabinasi į „mirusius“ santykius, įpročius, darbus ir situacijas, birželio mėnuo gali atnešti ne natūralių ir sklandžių permainų, o netekčių. Gal perskaitę šį taroskopą atminsite, kad išeina tik tai, kam laikas išeiti ar bent atgimti nauja forma, ir sugebėsite lengviau tai paleisti.

Pagrindinė Mirties kortos pamoka – atskirti, kas dar gyvybinga, o kam laikas „mirti“ mūsų pasaulėžiūroje, įpročiuose, santykiuose, įsipareigojimuose. Kartais nelengva suprasti, ką reikia keisti: išorinę situaciją ar savo pačių elgesį, požiūrį, lūkesčius. Dideli apribojimai ir kliūtys gali būti aukštesnių jėgų siunčiami ženklai, kad bandome eiti neteisingu keliu jog einame tuo keliu, bet su klaidingu požiūriu. Na, o jei kažkas jau „mirę“, turime ramiai tai paleisti. Taip padarysime vietos naujiems dalykams.


Asmeninė prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų, eidami skirtingu gyvenimo keliu, turime savų pamokų. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasite išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui žemiau rasite atskirą birželio mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką, skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite gimimo datą tokiu formatu: metai, mėnuo, diena, t. y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1 + 9 + 7 + 5 + 0 + 9 + 1 + 1 = 33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių vėl sudėkite: 3 + 3 = 6. Ir, jei reikia, dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų gimusiųjų 1975 m. rugsėjo 11 d. žmonių gyvenimo kelio skaičius yra 6. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Kardų 3, Skeptrų 9 ir Mirtis

Kadangi jums iškrito šio mėnesio korta, bendrą laikotarpio energiją jausite itin stipriai. Jūsų kortos rodo, kad pagaliau būsite pasiruošę paleisti tai, kas teikė daug skausmo. Galbūt atsikratysite senų nuoskaudų, o gal teks ištrūkti iš skausmą kėlusios situacijos ar santykių. Jei kažkada išdavė ir įskaudino mylimas žmogus, tačiau ligi šiol buvote su juo, tikriausiai nuolat jautėtės įsitempę, nesaugūs, lyg lauktumėte naujo smūgio. Arba pakako vien patirto skausmo prisiminimų, kad savo širdį laikytumėte po devyniais užraktais, neleidžiančiais  iš naujo pamilti. Labai didelė dalis jūsų energijos ir jėgų buvo skirta apsistatyti sienomis ir saugoti save. Todėl, padėję tašką ir atsiriboję nuo skaudžios praeities, pajusite didelį palengvėjimą.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Monetų 4, Taurių Tūzas ir apversta Skeptrų 6

Birželio mėnesį tvirtai laikysitės to, kas jūsų. Tai gali būti jūsų įsitikinimas, malonus įprotis, prisirišimas prie žmogaus ar daikto. Kadangi birželio mėnesio korta yra Mirtis, o ji moko paleisti, susimąstykite, ar jūsų atsisakymas ką nors keisti nekliudo ateiti į jūsų gyvenimą naujai laimei per naujus jausmus, santykius, tikslus ir pasiekimus. Birželio mėnesį laurai atiteks kantriausiems, pastoviausiems ir darbščiausiems, o ne tiems, kurie moka pasirodyti. Atkakliai dirbę ir sukūrę kažką nuostabaus, galite sulaukti aplinkinių pavydo. Neimkite į širdį, jei kas nors mėgintų sumenkinti tai, kas jums teikia daug džiaugsmo.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Mėnulis, Pasaulis ir Monetų Pažas

Birželio mėnesį atrasite savyje dėmesio vertų talentų ar polinkių. Tačiau jūsų baimės kliudys atskleisti savo potencialą ir pasidalyti su pasauliu atrastais ar jau ilgą laiką ugdomais talentais ir sugebėjimais. Labiausiai stabdys aplinkinių įvertinimo baimė. Gal artimieji ir draugai vietoj to, kad palaikytų, ims atkalbinėti. Gal tiesiog bijosite peržengti komforto zonos ribas ir parodyti, ką sugebate. Net jei kažko tik mokotės ar pradedate, neškite tai pasauliui, pasidalykite savo žiniomis, gebėjimais ar kūrybos rezultatais. Jeigu leisite baimei sulaikyti jus, patys save apribosite ir pasitenkinsite trupiniais to, ką iš tiesų galite pasiekti.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Imperatorė, Kardų 10 ir Monetų 4

Šios kortos kalba apie moteris. Jūsų kūrybingumas, meilė ir moteriškumas tiesiog miršta nukreipti vien į materialų stabilumą ir saugumą. Kažkas jumyse miršta, o jūsų jėgos senka, jei dirbate nemėgstamą darbą ar esate susijusios su santykiai, kuriuose nebėra meilės, jei renkatės materialines vertybes ir vadovaujatės praktiniais išskaičiavimais. Moteris turi klausyti širdies, mylėti ir kurti grožį, harmoniją aplink save. Birželio mėnesį itin ryškiai jausite, kad kažką darydamos vien iš pareigos, dėl to, kad „reikia“, bet neįdėdamos širdies, eisite prieš moterišką prigimtį ir kenksite savo sveikatai. O iš tiesų galite prišaukti į savo gyvenime daugiau meilės, gerovės ir klestėjimo nei drįstate įsivaizduoti. Gal metas pamąstyti apie pokyčius?

Gyvenimo kelio skaičius 5. Kvailys, Taurių Riteris, Skeptrų 9

Birželio mėnesį penketai labiausiai bus savimi: laisvi kaip vėjas, tiesiog įsimylėję naują idėją, nusiteikę nuotykiui, spontaniški ir atviri. Puikus laikas atostogoms ir kelionei, galite megzti naujas pažintis, imtis kūrybinio projekto ar įgyvendinti naują, jus „apsėdusią“ idėją. Tiesa, kažkur per skubėjimą, per gerus norus ir naivumą galite nukentėti. Bet kiekviena patirtis yra naudinga, padaro mus stipresniais ir išmintingesniais. Geriau, turint gerų norų, suklysti ar nudegti, nei numarinti tą savo esybės dalį, kuri geba tikėti, žavėtis, juoktis, kuri yra tyra ir mylinti. Šio mėnesio įvykiai ir nuotaikos bus trumpalaikiai, tad pailsėkite, pasidžiaukite gyvenimu, o rimtų klaidų ir problemų išvengsite, jei rimtus ir svarbius sprendimus atidėsite vėlesniam laikui.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Teisingumas, Taurių 2 ir Skeptrų Karalienė

Nuostabus laikas bet kokioms sąjungoms (nuo sutuoktuvių iki verslo partnerystės) sudaryti. Atsakomybės ir įsipareigojimų prisiėmimas, jų įforminimas, sutarčių pasirašymas praeis sklandžiai ir sėkmingai. Dabar sudaryta sąjunga bus stipri, ilgalaikė, abi pusės į ją žiūrės labai rimtai. Jei santykiai su mylimu žmogumi, giminaičiu ar draugu (-e) yra pašliję, šį mėnesį garbingu elgesiu, atsiprašymu, jei esate kalti, skriaudos atlyginimu galima atkurti šį ryšį ir sustiprinti jį. Dabar duotų pažadų ateityje nori nenori reikės laikytis. Taigi kalbėkite tik gerai viską apgalvoję ir laikykitės duoto žodžio.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Taurių Tūzas, Skeptrų 6 ir Taurių Karalius

Birželį jus lydės pakili ir šventinė nuotaika. Tam turėsite svarių priežasčių, nes jūsų kortos pasakoja apie sėkmę ir naujos pažinties galimybę. Turite šansą užkariauti simpatijos širdį, o jau turintieji porą jaus partnerio palaikymą ir meilę. Laikas palankus karjerai, galite sulaukti pripažinimo ir net šventės jūsų garbei arba bent vadovo palankumo ir pagyrimo. Asmeniniai santykiai ir jausmai gali atitraukti dėmesį nuo karjeros ambicijų. Tačiau kai būsite giriami už ankstesnio darbo rezultatus, o santykiai kolektyve ir su klientais eisis sėkmingai, gal niekas nė neatkreips dėmesio, kad praktinis darbas šiuo metu kiek apleistas.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Skeptrų 10, Monetų Pažas ir Monetų 3

Niekas nesiginčys, kad aštuonetai yra darbštūs ir atsakingi, negaili pastangų užsibrėžę tikslą. Tačiau birželio mėnesį galite perlenkti lazdą ir savo nugarą. Užsikrovę kalną pareigų ir darbų, turėsite gana kuklius rezultatus, o ir tie sulauks griežto vertinimo. Jei dar tik pradedate verslą, toks didelis darbas dėl vėlesnių rezultatų yra suprantamas ir pateisinamas. Bet jei nuolat dirbate viršvalandžius, o vietoj teisingo atlygio jus tik pagiria ir liepa padirbėti dar ir per šventes..., viskam yra ribos, ypač jūsų sveikatai. Stengtis verta, jei jūs, kažką sukūrę, vėliau gausite iš to naudos, arba, įdėjus daugiau darbo dabar, jis keleriopai atsipirks vėliau, kai įsibėgės verslas. Verslui laikas sunkus, bet galite tikėtis progreso ir naujų pirkėjų, užsakymų.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Mėnulis, Pakabintasis, Kardų 4

Pagrindiniai šio mėnesio įvykiai vyks jūsų viduje. Birželis jums gana pavojingas metas, nes tie, kurie linkę į alkoholį, narkotikus, tiesiog bėgimą nuo realybės ar depresiją, gali panirti į tamsą giliai ir ilgam. Būsite gana jautrūs energiškai. Birželį jus gali lengvai nužiūrėti. Pažeidžiamesnė bus ir sveikata. Darbas ir bet kokia veikla eisis sunkiai, kils aibė nenumatytų problemų ir kliūčių, kurie jus stabdys. Pozityvioji šių kortų pusė leidžia imtis labai gilaus psichologinio ir dvasinio darbo su savimi, energinio, dvasinio ar šamaniško gydymo. Tačiau tik ne savarankiškai ir mėgėjiškai, mat jums šis laikas pavojingas, užsiimant tokiais dalykais kaip panirimas į transą, hipnozė, pakitusios sąmonės būsenos, šamaniški ritualai, sąmoningu kvėpavimu (rebirthing) galite užsiimti tik prižiūrimi gero specialisto. Praktiškesniems ir žemiškesniems patartina vengti svaigalų, saugotis apkalbų ir išdavysčių, nepriimti jokių svarbių ir ilgalaikes pasekmes turėsiančių sprendimų, nes didelė tikimybė,  šiuo metu jie bus klaidingi. Tiesiog pailsėkite ir nieko reikšmingo nedarykite, pamąstykite apie savo baimes, svajones, vertybes, tolesnius planus.

VIDEO: Taro kortų birželio mėnesio prognozės
Taro kortų birželio mėnesio prognozės

Šaltinis – taroskopai.lt

Komentarai
Temos Birželis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24