Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tantrinis masažas – ypatinga meilės patirtis

Masažas
Fotolia nuotr. / Masažas
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tai ne tik erotinis masažas, bet ir mylinčių sielų susiliejimas, tarsi kūnų poezija ir meilės prisipažinimas prisilietimu...

Kuo jis ypatingas

Pirmiausia tuo, kad neįmanomas, jei partnerių nesieja meilės jausmas. Masažo technika ar naudojami aliejai čia nėra svarbiausia. Viską nulemia gilus ryšys tarp partnerių,  abipusis jų pasitikėjimas ir trauka. Tantrinis masažas atpalaiduoja raumenis, išlaisvina nuo streso, nuovargio, padeda atsikratyti susikaustymo. Toks masažas naudojamas ir kaip meilės žaidimas, ir kaip gydomoji priemonė.

Tai tarsi dinaminė meditacija dviem, atsipalaidavimo būdas, padedantis jaunoms poroms pažinti vienas kito kūną ir suartėti, o brandiems žmonėms – patirti naujus pojūčius su tuo pačiu partneriu. Masažo metu palaikomas, bet kontroliuojamas seksualinis susijaudinimas. Taigi masažas iškart nepereina į seksą, tačiau kelia neapsakomą malonumą. Tantrinio masažo metu suvokiama, kad visas kūnas yra ištisa erogeninė zona.

Masažuojant liečiamas visas kūnas, taip pat lyties organai, bet tai ne būdas patenkinti partnerį, o dvasinis aktas, kai žmogus liečiamas su begaline meile jo kūnui, sielai, jo esačiai. Per masažą panyrama į artimą meditacijai būseną, tarsi savotišką nesvarumo būklę: tai pasiekiama visiškai atsipalaidavus, prigesintoje šviesoje, sklindant ramiai muzikai, plevenant ypatingiems kvapams ir mirguliuojant žvakių švieselėms.

Taigi tantrinis masažas atvers jums visas kūno paslaptis ir nustebins įspūdžių fejerverkais, atskleis jūsų abiejų jausmingumą.

Pasiruošimas masažui

 • Kambaryje turi būti pakankamai šilta, kad gerai jaustumėtės nuogi.
 • Ant grindų pasiklokite keletą pledų – sėdėti turi būti patogu.
 • Pasiruoškite buteliukų su kvapiaisiais aliejais, uždenkite langus.
 • Drauge išsimaudykite vonioje su eteriniais aliejais arba išspauskite į vandenį keletą apelsino skiltelių.
 • Uždekite žvakes, įjunkite tylią meditacinę muziką, tegul viskas skendi jaukioje prieblandoje.
 • Uždekite aromatinę lempą ar pasmilkykite smilkalų, ypač erotiškai nuteikia rožių, sandalų, vanilės, cinamonų, gvazdikų, citrusinių vaisių kvapai.

Receptas aromatinėms lempoms:

 • Cinamonų eterinis aliejus:  2 lašai.
 • Rožių eterinis aliejus: 2 lašai.
 • Sandalų eterinis aliejus: 2 lašai.

Tokia kompozicija pažadina jausmingumą, sustiprina potraukį.

Tantrinio masažo technika

 • Partneriai turėtų lėtai paeiliui nusirengti, mėgaudamiesi vienas kito kūno vaizdu. Žiūrėkite vienas kitam į akis, prisilieskite. Atsisėskite ant grindų, patogiai įsitaisykite, užsimerkite, tegul jūsų rankos pačios susiranda partnerį. Švelniais slystančiais judesiais pradėkite glostyti ir masažuoti jo kūną. Paskui padėkite partneriui atsigulti ant pilvo, atsisėskite taip, kad jo galva būtų tarp jūsų kelių. Švelniai masažuokite jam nugarą abipus stuburo, paspauskite stipriau ir nuslyskite iki pat uodegikaulio, grįžkite į viršų – ir taip penkis kartus. Vėliau pamasažuokite pečius ir rankas, delnus – kiekvieną jo kūno lopinėlį. Švelniai paglostykite galvą, kaklą ir veidą.
 • Atsisėskite taip, kad mylimasis gulėtų ant pilvo, o jo kojos – tarp jūsų kelių. Slystamaisiais judesiais išmasažuokite jo kojų pirštus, paskui pakilkite į viršų sėdmenų link, pakartokite tai keletą kartų. Tuomet vėl grįžkite prie sėdmenų ir suglauskite delnus ties jo uodegikauliu. Pamasažuokite šią zoną, paskui grįžkite prie pėdų ir kojų pirštų.
 • Galite masažuoti partnerį ir veidas į veidą, galite gulėti šalia, liesti jį ne tik rankomis, bet ir pilvu, krūtine, kojomis. Judesiai turėtų būti lėti ir švelnūs, bet ne migdantys. Baigti masažą reikėtų greitais paviršiniais judesiais, liečiant jums patinkančias zonas.
 • Nebūtina masažo daryti pagal tam tikras taisykles – galite improvizuoti. Svarbiausia – mylimam žmogui padovanoti meilę ir švelnumą. Per tokį masažą apsikeisite energijomis, kurios jūsų santykius padarys atviresnius ir nuoširdesnius.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24