Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Švęskite 20-ąjį gimtadienį kartu su žurnalu „Ji“ ir laimėkite dvidešimt vertingų prizų

2014 m. spalio mėnesio žurnalo „Ji“ Nr. 42
Redakcijos archyvo nuotr. / 2014 m. spalio mėnesio žurnalo „Ji“ Nr. 42
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šis jubiliejinis numeris, mielosios skaitytojos, išskirtinis. Kitoks, neįprastas. Taip norime padėkoti, kad jau 20 metų esate su mumis, kad mums rašote, klausiate patarimų, pasidalijate savo džiaugsmais ir skauduliais.

Tikimės, kad ir toliau būsime draugės, kurios girdi ir supranta viena kitą, gali atvirai kalbėtis, dalytis patirtimi ir siekti tobulumo. Mes Jus mylime ir rašome Jums! Plačiau apie tai, kaip mes keitėmės per dvidešimt metų, skaitykite Redaktorės žodį

Ir mūsų  numerio tema šįkart netradicinė. Jei smalsu, nepraleiskite, ką „Ji“ žurnalui linki mūsų draugai ir bičiuliai, per ilgus gyvavimo metus kalbinti pašnekovai. Smagu, kad daugelis jų nepasipuikavo brūkštelti keletą nuoširdžių minčių, palinkėjimų, pasidalyti sėkmės receptais mūsų jubiliejaus proga.

Norime paklausti, kokias sukaktis minite jūs. Mokyklos, universiteto baigimą, pažinties ir vestuvių metines, gimtadienį, metus toje pat darbo vietoje ir dar keletą? Ar žinote, kad kai kurie pasaulyje švenčiami jubiliejai labai neįprasti? Įdomu, kokie? Skaitykite straipsnį „Keisčiausi pasaulyje minimi jubiliejai“ (rubrika „Spektras“).

Na, o interviu „Kartais verta žinoti savo likimą“ garsioji būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė, su kuria bendraujame beveik nuo žurnalo įkūrimo, sutiko atskleisti, kokios permainos laukia ne tik „Ji“, bet ir visų mūsų paskutiniais šių metų mėnesiais.

Skaitydamos straipsnį „Angelų skulptūros – tarsi atsvara rutinai“, sužinosite, kodėl menininkas Vaidas Ramoška ne veltui vadinamas angelų skulptoriumi. Iš jo dirbtuvių Ukmergės rajone, Želvos miestelyje, išskrido ir skirtingose pasaulio vietose nutūpė daugiau kaip šimtas baltųjų angelų. Vienas jų įsitaisė net Himalajų viršukalnėje ir žvalgosi į mūsų kasdienybę iš 5 kilometrų aukščio...

Rubrikoje „Emigrantai“ Agnė Michel atvirai papasakos, kokie vėjai ją nubloškė į Ameriką, nors niekada neįsivaizdavo savęs gyvenančios svetur.

Straipsnyje „Gydymas rankomis. Fenomenas ar duotybė?“ taip pat sužinosite, kad kiekvienas gimstame turėdami prigimtinę savybę – gydyti tiek savo, tiek kitų negalavimus tiesiog delnų prisilietimu. Ir kodėl šią savybę daugelis prarandame.

Ir, žinoma, koks gi gimtadienis be torto?! Jo receptą rasite jubiliejiniame 42-ajame numeryje. Galite sakyti, ką norite, esą senamadiška, atima daug laiko paruošti, kam kepti, jei galima nusipirkti. Ir vis dėlto ant stalo išdidžiai pūpsantis gražuolis tortas – įspūdingas šventinio vakarėlio akcentas. Tad drauge uždekime 20 žvakučių, su geriausiais linkėjimais jas užpūskime ir pasimėgaukime dievišku skoniu.

Smagių akimirkų skaitant „Ji“!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24