Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Razauskas ir S.Petreikis kviečia į jubiliejinį dešimtmečio koncertą

Domantas Razauskas ir Sauliaus Petreikis
Organizatorių nuotr. / Domantas Razauskas ir Sauliaus Petreikis
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasaulio muzikos instrumentai, poezija, elektronika ir nuostabūs šviesų paveikslai pradžiugins Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio kūrybos gerbėjus. 2017 m. balandžio 23 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje laukia specialiai dešimtmečiui parengtas koncertas, kuriame išvysime Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio duetą.

Lygiai prieš 10 metų, kovo mėnesį susipažino ir kartu groti pradėjo unikalus multiinstrumentininkas, trimitininkas, pasaulio muzikos kūrėjas, improvizatorius Saulius Petreikis ir poetas, dainų autorius, scenos maištininkas Domantas Razauskas.

Savo tragiškai žuvusio bičiulio atminimui susibūrę muzikantai pajuto, kad gali ir turi groti kartu. Taip prasidėjo ilgas, vaisingas, įvairus šių kūrėjų kelias. Kas kartą rengdami vis skirtingus pasirodymus, bendru kūrybiniu keliu menininkai eina iki šiol ir dešimtmečio koncerte žada prisiminti gražiausius savo kūrinius.

Kovo mėnesį surengti du iš eilės koncertai Vilniuje, Šv.Kotrynos bažnyčioje įrodė, kad ta pati programa gali skambėti visiškai skirtingai ir kiekvienąkart jaudinti klausytoją.

Įspūdingos šviesos, papildančios dainas, tekstai, priverčiantys suklusti, muzika, apgaubianti stebuklingais garsais – visa tai ir dar daug daugiau – balandžio 23 d. 19 val.

Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis pažada, kad tai bus nepamirštamas įvykis jūsų gyvenime.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius