2015 10 13

NBA naktis pažymėta fantastiškais LeBrono Jameso ir Carmelo Anthony triukais

LeBronas Jamesas ir Carmelo Anthony džiugino žiūrovus fantastiškais judesiais, LaMarcusas Aldridge'as parodė, kodėl buvo taip geidžiamas vasarą, o Anthony Davisas nukalė pergalę Čikagoje. Tai buvo įdomiausi praėjusios nakties įvykiai NBA.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

LeBronas pataikė tik 6 metimus iš 15, o traumų išretinta „Cleveland Cavaliers“ ekipa Ohajuje 81:91 (19:24, 17:21, 19:20, 26:26) turėjo pripažinti „Memphis Grizzlies“ pranašumą.

„Cavaliers“ vertėsi be Kevino Love, Kyrie Irvingo, J.R.Smitho, Imano Shumperto ir Mo Williamso.

L.Jamesas per 26 minutes pelnė 14 taškų, neatkovojo nė vieno, bet perėmė 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Puolėjas yra vietos sirgalių numylėtinis. Net Ohajo arenos rūbinėje jis turi nuosavę spintelę. Žvaigždė sirgaliams atsidėkojo efektingu žaidimu.

Jaredas Cunninghamas pridėjo 13, Richardas Jeffersonas – 11, Jamesas Jonesas – 10 taškų. „Cavaliers“ debiutanto Aleksandro Kauno sąskaitoje – 3 taškai ir 2 atkovoti kamuoliai per 27 minutes.

„Grizzlies” panaudojo net 16 žaidėjų, o rezultatyviausiai rungtyniavo 14 taškų surinkęs Zachas Randolphas. Jeffas Greenas ir Courtney Lee pridėjo po 11, Marcas Gasolis – 10 taškų.

„Cavaliers“ šiame pasirengimo cikle pralaimėjo visus tris susitikimus.

Latvis – traumuotas

Triukus su kamuoliu demonstravo ir Carmelo Anthony, o „New York Knicks“ 94:88 (24:25, 34:20, 17:25, 19:18) palaužė „Philadelphia 76ers” klubą.

Tai buvo jau trečioji „Knicks“ pergalė draugiškų rungtynių cikle iš tiek pat galimų. Derrickas Williamsas ir C.Anthony prie pergalės pridėjo atitinkamai 21 ir 18 taškų.

Latvis Kristapas Porzingis dėl mikrotraumos aikštėje nepasirodė. Tikimasi, kad Latvijos supertalentas jau galės žaisti penktadienį.

Panaudojo 17 žaidėjų

„San Antonio Spurs“ po trijų kėlinių pirmavo 84:71, bet Greggas Popovichius nusprendė patausoti geriausiai atrodžiusius žaidėjus ir Vakarų konferencijos grandai suklupo prieš „Miami Heat“ – 94:97 (25:22, 33:31, 26:18, 10:26).

G.Popovichius panaudojo net 17 krepšininkų. Didžiausias NBA vasaros pirkinys LaMarcusas Aldridge'as per 24 minutes pelnė 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Veteranas Timas Duncanas demonstravo pavyzdingą taiklumą (7/7 dvit. per 19 min.) ir su Kawhi Leonardu pridėjo po 14 taškų.

Serbijos milžinas, 221 cm ūgio Bobanas Marjanovičius per 14 minučių įmetė 2 taškus ir sugriebė 3 atšokusius kamuolius.

„Heat“ klubui Geraldas Greenas ir Dwyane'as Wade'as surinko atitinkamai 17 ir 16 taškų. Praėjusį sezoną Klaipėdos „Neptūne“ neįsitvirtinęs aukštaūgis Keithas Bensonas per 6 minutes pasižymėjo 2 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais.

Dar be Derricko Rose'o

Anthony Davisas blizgėjo savo gimtajame mieste, o „New Orleans Pelicans” 123:115 (25:37, 29:29, 37:24, 32:25) pranoko vietos „Chicago Bulls“.

145 milijonų JAV dolerių kontraktą šią vasarą sudaręs A.Davisas per 27 minutes pelnė 26 taškus (9/15 dvit., 1/1 trit.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Seanas Kilpatrickas pridėjo 23, Ryanas Andersonas (10 atk. kam.) ir Tyreke'as Evansas – po 18 taškų.

„Bulls” komanda dar vertėsi be įžaidėjo Derricko Rose'o, kuris po mikrotraumos turėtų pradėti treniruotis savaitės bėgyje.

Bobby Portisas pralaimėjusiems surinko 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Aaronas Brooksas pridėjo 17, Tony Snellas – 15, Pau Gasolis – 14 taškų.