2014 12 19

Traumos pradėjo retinti „Australian Open“ dalyvių gretas

Jack‘as Sockas tapo antru tenisininku, kuris dėl traumos bus priverstas praleisti „Australian Open“ turnyrą. 42-ą vietą ATP reitinge užimančiam amerikiečiui atlikta operacija ir į varžybas jis galės grįžti tik vasario mėnesį.
Jackas Sockas
Jackas Sockas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Praėjęs sezonas buvo sėkmingiausias J.Socko karjeroje. Jis tapo ketvirta JAV teniso rakete ir metus baigė rekordinėje ATP reitingo vietoje.

„Gyvenimas pilnas pakilimų ir nuopuolių, tačiau aš grįšiu dar stipresnis, susitiksime Memfyje, kur pradėsiu naują sezoną“, – rašė J.Sockas.

22-ejų metų J.Sockas praėjusį sezoną iškovojo 40 pergalių ir patyrė 26-is pralaimėjimus. Poroje su kanadiečiu Vaseku Pospišilu tapo Vimbldono turnyro dvejetų varžybų čempionu.

Pirmuoju tenisininku, kuris dėl kojos sužeidimo negalės dalyvauti „Australian Open“ turnyre tapo Janko Tipsarevičius. Buvusi aštunta pasaulio raketė į varžybas ketina sugrįžti taip pat vasario mėnesį.