Šiaulių slalomo čempionato penktame etape – favoritų pergalės

Šiauliuose baigėsi dar vienas, jau penktasis šio miesto slalomo čempionato etapas. Dalyvių skaičius gausa nenustebino, tačiau žiūrovų buvo kur kas daugiau. Prie to prisidėjo faktas, kad Šiauliai šventė 778-ių metų gimtadienį.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Nerijaus Jankausko nuotr.

Slalomo trasos konfgūracija šį kartą buvo gana greita, todėl dalyviai neišvengė klaidų. Vienas dalyvis, vairavęs BMW netgi kliudė laiko matavimo įrangą, tačiau tai varžybų tęsti nesukliudė. Beje, šį kartą trasoje lenktyniavo po vieną, o ne po kelis automobilius iš karto.

Po visų važiavimų paaiškėjo greičiausi lenktynininkai visose klasėse. Ne itin gausioje AWD klasėje varžėsi vos keturi vairuotojai. Trys lenktynininkai sėdo prie „Subaru“ vairo, vienas pilotavo „Audi“. Pirmą vietą iškovojo Modestas Gedvygas. Antras finišavo Daivaras Skiotys. Trečią vietą išplėšė vos trečdaliu sekundės už ketvirtoje vietoje likusį varžovą greičiau važiavęs Marius Urbonas.

Nerijaus Jankausko nuotr./Varžybų akimirka

FWD klasėje vėl niekas nesugebėjo pasipriešinti broliams Mantui ir Dariui Vrubliauskams, kurie, vairuodami „užbombintą“ „Mitsubishi Colt“ užėmė atitinkamai pirmą ir antrą vietas. Trečios vietos apdovanojimą iškovojo Tomas Kuizinas su „Honda Civic“. Verta paminėti, kad trečią ir antrą vietas skyrė daugiau nei 10 sekundžių.

RWD dalyvių gretose nugalėtoju pripažintas Juozas Paliukas, vairavęs BMW. „Honda S2000“ važiavęs Valdas Laurinkevičius finišavo antras, o garbinga trečioji vieta tarp 12-os dalyvių atiteko „Mercedes“ vairuotojui Giedriui Lukševičiui.

Laisvojoje klasėje karaliavo „civikai“. Čia geriausią laiką parodė Deividas Sakalauskas, savo važiavimus atlikęs per bendrą 4 min. 16,49 sek. laiką. Sekunde lėtesnis Mantas Neverdauskas liko antras, o trečią vietą iškovojo Redanas Jankaitis.

Kitą Šiaulių slalomo čempionato etapą planuojama surengti spalio viduryje.