„Anfield“ stadione – „Liverpool“ lygiosios ir masinis sirgalių pasišalinimas

Liverpulio „Anfield“ stadione 2:0 pirmavę „Liverpool“ futbolininkai tenkinosi lygiosiomis 2:2 su „Sunderland“, o 77-ąją minutę sirgaliai masiškai pasišalino.
„Liverpool“ sirgaliai
„Liverpool“ sirgaliai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Liverpulio klubas vertėsi be vyriausiojo trenerio Jurgeno Kloppo, kuris dėl apendicito turėjo praleisti rungtynes.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau antrajame Roberto Firmino išvedė „Liverpool“ į priekį. Adamas Lallana netrukus padvigubino persvarą ir leido patikėti pergale.

Tačiau „Sunderland“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Adamas Johnsonas ir Jermainas Defoe išgelbėjo savo komandą.

Lygiai 77-ąją rungtynių minutę sirgaliai masiškai pradėjo palikti stadioną. Tai buvo simboliška. Neseniai klubas paskelbė, kad nuo kito sezono naujose pagrindinėse tribūnose bilietai pabrangs nuo 59 svarų sterlingų iki 77. Tai sukėlė didžiulį pasipiktinimą tarp sirgalių.

Su 35 taškais Liverpulio klubas rikiuojasi aštuntas Anglijos lygoje.