„Chelsea“ įveikė „Stoke City“ ir tapo vienvaldžiu „Premier“ lygos lyderiu

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės 17-ojo turo rungtynės.
Cescas Fabregasas
Cescas Fabregasas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Stoke City“ savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su Anglijos futbolo čempionato lydere Londono „Chelsea“ ekipa. „Kietose“ rungtynėse rezultatu 2:0 pergalę iškovojo „mėlynieji“.

„Stoke“ žaidė itin agresyviai ir ne kartą pavojingu būdu stabdė varžovus iš sostinės. Tačiau „Chelsea“ vienuolikė akistatą prasidėjo itin sėkmingai, nes jau 2-ąją minutę ekipą į priekį išvedė jos kapitonas Johnas Terry.

er likusį laiką šeimininkai taip ir nesukūrė pavojingesnių progų, o galutinį tašką 78-ąją minutę padėjo Cescas Fabregasas, pasižymėjęs po tikslaus Edeno Hazardo perdavimo.

Po pergalės Jose Mourinho auklėtiniai įsirašė tris taškus ir nuo antroje vietoje žygiuojančio „Manchester City“ klubo vėl įgijo 3 taškų pranašumą.

Rezultatas:

„Stoke City“ 0 – 2 „Chelsea“

2' [0 – 1] J.Terry

78' [0 – 2] C.Fabregas