Ispanijos čempionato turas baigėsi „Granados“ košmaru Valensijoje

Ispanijos „Primera“ 33-iasis turas pasibaigė triuškinančia „Valencia“ futbolininkų pergale prieš „Granadą“ – 4:0.
Primera: „Valencia“ – „Grenada“
Primera: „Valencia“ – „Granada“ / „Scanpix“ nuotr.

Nuno Santo auklėtiniai didelio vargo kaudamiesi su vienu turnyro autsaiderių neturėjo.

Pirmą įvartį šeimininkai pelnė 26-ąją minutę, kai po kampinio galva pasižymėjo Javi Fuego. Dar iki pertraukos persvara buvo padidinta – 11 m baudinį realizavo Dani Parejo.

Likę du įvarčiai buvo įmušti pačioje mačo pabaigoje. 85-ąją minutę po kontratakos labai gražiu tolimu smūgiu kamuolį į svečių vartų tinklą pasiuntė alžyrietis Sofiane Feghouli, o net „Granados“ futbolininkams nespėjus atsipeikėti savo penktąjį įvartį šį sezoną įmušė ir Alvaro Negredo.

„Valencia“ pakilo į ketvirtą poziciją, o nė vieno smūgio į vartų stačiakampį neatlikusi „Granada“ liko priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje.

„Valencia“ 4 – 0 „Granada“
26‘ [1 – 0] Javi Fuego
40‘ [2 – 0] Dani Parejo (11 m)
85‘ [3 – 0] Sofiane Feghouli
88‘ [4 – 0] Alvaro Negredo