Lietuvos rekordą pagerinęs G.Titenis ir D.Rapšys – Europos plaukimo čempionato finaluose

Lietuvos plaukikai nemažina apsukų – net ir be rinktinės favoritės Rūtos Meilutytės siekia medalių Europos plaukimo čempionate Berlyne.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Giedrius Titenis, iškovojęs du bronzos medalius, pateko ir į 50 m plaukimo krūtine finalą.

Lietuvis distanciją įveikė per 27,39 sek. ir pagerino Lietuvos rekordą. G.Titenio rezultatas yra trečias per abu pusfinalius.

G.Titenį aplenkė tik planetos, Senojo žemyno bei Europos čempionatų rekordininku tapęs britas Adamas Peaty'is (26,62 sek.) ir serbas Čaba Šiladjis (27,33 sek.).

G.Titenis bronzą Berlyne laimėjo 200 m plaukimo krūtine ir 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

Šiandien vakare į finalą prasimušė ir dar vienas lietuvis Danas Rapšys. Jis plauks 200 m plaukimo nugara rungties finale. Pusfinalyje 19-metis distanciją įveikė per 1 min. 58,21 sek. ir su italu Janu-Philipu Glania pasidalino penktąją vietą.

Šios rungties favoritais finale bus vengrai Peteris Bernekas (1:57,41 sek.) ir Gaboras Peteris (1:57,97) bei italas Luca Mencarini (1 minutė 58,16 sekundės).