2015 04 27

MRU krepšininkės po ketverių metų pertraukos tapo LSKL čempionėmis

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionato nugalėtojomis tapo Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentės.
MRU krepšininkės
MRU krepšininkės / LSKL
Jos ant aukščiausiojo prizininkių pakylos laiptelio užkopė po ketverių metų pertraukos.

Šįkart Algirdo Budėno auklėtinės, talkinant garsiam Lietuvos krepšinio strategui Algirdui Paulauskui, finale rezultatu 62:42 (24:14, 11:11, 16:12, 11:5) nuvainikavo praėjusio sezono čempiones Lietuvos sporto universiteto (LSU) merginas.

Iki 6 dvikovos minutės rungtynės vyko taškas į tašką kovą – 9:9, tačiau netrukus MRU sužaidė atkarpą 15:5 ir susikrovė dviženklę persvarą – 24:14. LSU dar kelis kartus buvo priartėjusios iki 6-7 taškų, tačiau kaskart MRU vėl greitai susigrąžindavo dviženklę persvarą.

MRU gretose išsiskyrė Greta Šniokaitė, pelniusi 22 taškus, Eglė Šniokaitė pridėjo 18 taškų, Ieva Šimkutė – 10 (8 atk. kam.), Kristina Alminaitė – 5 (9 atk. kam.).

LSU komandai Laura Svarytė pelnė 15 (8 atk. kam.) taškų, Eglė Tarasevičiūtė – 9, Neringa Skadaitė – 7 tšk.

A.Budėnas: Šįkart labai norėjome atsirevanšuoti. Džiugu, kad pavyko.

Naudingiausia finalinių rungtynių žaidėja pripažinta MRU atstovė Eglė Šniokaitė.

„Džiugu, kad po kurio laiko susigrąžinome aukso medalius. Praėjusiais metais finale vos 1 taško skirtumu – 67:68 nusileidome LSU komandai. Šįkart labai norėjome atsirevanšuoti. Džiugu, kad pavyko. MRU vaikinai nepateko į didįjį LSKL finalą, tad merginos, tikiuosi, tapdamos čempionėmis, kompensavo tą praradimą“, – iškart po dvikovos kalbėjo MRU treneris Algirdas Budėnas.

Bronzos medalius antrus metus iš eilės iškovojo Klaipėdos universiteto (KU) studentės.

Daivos Drungilienės auklėtinės sekmadienį Klaipėdoje vykusiame mažajame finale po permainingos kovos rezultatu 73:68 (21:14, 15:18, 14:19, 23:17) nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentes.