2014 11 23

„Raptors“ įveikė „Cavaliers“ su LeBrono Jamesu, bet Jonas Valančiūnas nežibėjo

„Toronto Raptors“ (11/2) krepšininkai išvykoje 110:93 (21:34, 35:20, 29:17, 25:22) įveikė LeBrono Jameso vedamą „Cleveland Cavaliers“ (5/7) komandą ir kartu su „Memphis Grizzlies“ dabar yra absoliutūs NBA lygos lyderiai.
„Raptors“ įveikė „Cavaliers“
„Raptors“ įveikė „Cavaliers“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovoję Toronto krepšininkai pasiekė geriausią sezono startą komandos istorijoje, o prie pergalės labiausiai prisidėjo karjeros rekordą pagerinęs Lou Williamsas. Nuo suolo rungtynes pradėjęs gynėjas surinko net 36 taškus.

„Cavaliers“ pradėjo rungtynes įspūdingai, įmesdami pirmuosius 12 taškų ir išsiverždami į priekį 19:5. Dwane'as Casey per pirmas šešias minutes net dukart buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, tačiau skirtumas jau buvo pasiekęs 18 taškų (26:8).

„Raptors“ varžovų persvarą ėmė tirpdyti antrajame ketvirtyje, o po jo jau pirmavo 56:54. Trečiajame ketvirtyje jau dominavo Toronto ekipa, jų persvara vienu metu siekė 19 taškų. Per paskutines 6 minutes „Cavaliers“ kovoti jau nebandė, o L.Jamesas sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Tai buvo ketvirtasis iš eilės „Cavaliers“ pralaimėjimas.

Daugiau nei 26 minutes žaidęs Jonas Valančiūnas įmetė 8 taškus (4/5 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo du metimus, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Raptors“: L.Williamsas (6/11 dvit., 3/8 trit., 15/15 baud.) 36, K.Lowry (11/12 baud., 8 rez. perd.) 23, D.DeRozanas (7/17 dvit.) 20.

„Cavaliers“: K.Love'as 23, K.Irvingas 21, L.Jamesas (10 rez. perd.) 15, A.Varejao (12 atk. kam.) 13, T.Thompsonas 11.