2014 10 26

Renaldas Seibutis Turkijoje žiba, Steponas Babrauskas – šešėlyje

Turkijos krepšinio čempionato lyderė Stambulo „Darussafaka“ (3/0) ekipa, kuriai atatovauja Lietuvos rinktinės žaidėjas Renaldas Seibutis, namie 108:82 (33:26, 29:16, 17:23, 29:17) nugalėjo Ankaros „Turk Telekom“ (0/3) komandą.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Stambulo ekipai R.Seibutis per 26 minutes įmetė 26 taškus (8/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė.

„Darussafaka“ komandai 25 taškus pridėjo Johnas Shurna – jis pataikė 7 tritaškius iš 10. Lynnas Greeras pridėjo 15 taškų.

„Turk Telekom“ ekipai 23 taškus įsūdė Joshua Carteris, Michaelas Rollas – 16, Cemalis Nalga – 14.

Tuo tarpu Stepono Babrausko atstovaujama Stambulo „Belediyesi“ (1/2) komanda Turkijos čempionate svečiuose 71:81(22:16, 17:25, 20:21, 12:19) nusileido Bandirmos „Banvit“ (2/1) krepšininkams.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos kapitonas šiose rungtynėse aikštėje praleido 23 minutes, įmetė vos 1 tašką, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojams 15 taškų surinko Vladimiras Dragičevičius, Charlesas Davisas pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Alexas Stephensonas ir Caneris Topaloglu, kurių sąskaitose atitinkamai 17 ir 16 taškų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius