Ledo ritulio 20-mečių rinktinė kontrolinėse rungtynėse nusileido estams

Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė (U-20) antradienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose pirmosiose kontrolinėse rungtynėse 3:7 (1:3, 1:3, 1:1) pralaimėjo Estijos bendraamžiams.
Estų ir lietuvių muštynės
Estų ir lietuvių muštynės / R.Mikalkevičiūtės nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Nepilnos sudėties žaidusi Lietuvos rinktinė varžovams nusileido ir fiziniu pasirengimu, ir taktine branda. Po Nikitos Smirnovo (05:29, kiekybinė dauguma ir 15:51) ir Danijilo Fursos (06:41, kiekybinė dauguma) įvarčių Estija pirmavo 3:0.

Rezultatą pirmajame kėlinyje sušvelnino Edvinas Boroška (16:49, Danielius Nomanovas, Domantas Čypas).

Antrajame kėlinyje estai dar labiau padidino apsukas ir Nikita Kozorevas (28:39) ir Dmitrijus Vinogradovas (29:17, kiekybinė dauguma) padidino skirtumą iki 5:1.

Rezultatą vėl sušvelnino E.Boroška (33:17, D.Nomanovas). Po dviejų kėlinių Estija pirmavo 6:2, kai įvartį pelnė Andresas Kato (34:59).

Nesustabdomas N.Smirnovas Estijai dar vieną įvartį (44:34) ir rezultatas tapo 7:2. Jį sušvelnino D.Nomanovas ( 48:24), pasižymėjęs mažumoje.

Rungtynių pabaigoje tarp komandų kilo muštynės. Dvikovoje lietuviai užsidirbo 30 baudos minučių, estai net 70.

Antrąsias tarpusavio rungtynes komandos Elektrėnuose žais trečiadienį (pradžia 13.00 val.).

Abi rinktinės ruošiasi pasaulio U-20 ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės kovoms naujai pastatytoje „Tallinn“ arenoje Estijoje gruodžio 7-13 dienomis. Čempionate dar dalyvaus Didžiosios Britanijos, Pietų Korėjos, Olandijos bei Rumunijos ekipos.