Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar įveiksite loginį Veneros galvosūkį?

Veneros vaizdai, hemisferinis žemėlapis
NASA nuotr. / Veneros vaizdai, hemisferinis žemėlapis
Šaltinis: 15min
30
Skaitysiu vėliau
A A

Įsivaizduokite, kad tapote kosmoso turistu ir išvykote į misiją „Žemės sesuo“. Nubudote mažoje permatomoje kapsulėje, nusileidusioje ant Veneros paviršiaus. Grožitės žemais vulkaniniais plokščiakalniais ir staiga išgirstate balsą iš skrydžių valdymo stoties, kuris siūlo pasirinkti, kaip elgsitės toliau.

Pirmas variantas. Skrydžių valdymo centras jums siūlo pasilikti planetoje vieną Veneros dieną – už tai gausite 1 mln. eurų premiją. Kad nebūtų nuobodu, galėsite naudotis palydovine TV, gausite maisto ir vandens. Kapsulėje bus palaikoma 20 laipsnių temperatūra.

Antras variantas.  Lieka tos pačios garantijos: oro temperatūra, maistas, vanduo, TV. Ir gausite dvigubai didesnį atlygį – 2 mln. eurų. Bet kapsulėje turite praleisti Veneros metus. 

Kurį variantą renkatės? Atsakykite balsuodami, o paskui pasižiūrėkite kitame puslapyje pateikiamą 15min rekomenduojamą atsakymą (spauskite po straipsniu esantį puslapiavimo langelį nr. 2).

Komentarai: 30
Šioje istorijoje Venera
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Žaismo DNR

Šią savaitę laidoje apžvelgiame svarbiausias Lietuvos žaidimų industrijos naujienas, bandome nuspręsti, kuri šaudyklė yra laukiamiausia, aptarinėjame futbolo klubų ateitį bei žiūrime Dark Souls filmą.
 

Mokslo sriuba

„Mokslo sriuba“ : Iš ko mes esame sudaryti? Turbūt visi atsakysime, kad iš daugybės ląstelių - labai mažyčių, nesudė-tingų ir nežymią funkciją atliekančių kūno dalelių. Tačiau iš tiesų šias daleles galime įsivaizduoti kaip… ištisus miestus
 
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT