Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Istoriniai kadrai: kaip Steve‘as Jobsas vadovavo kompanijai „NeXT“

Istoriniuose vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip Steve‘as Jobsas vadovavo kompanijai „NeXT“, kurią įkūrė 1985 metais.
Kadras iš „YouTube“ / Istoriniuose vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip Steve‘as Jobsas vadovavo kompanijai „NeXT“, kurią įkūrė 1985 metais.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Atleistas iš paties įkurtos kompanijos „Apple“ Steve‘as Jobsas nepuolė į depresiją, o vietoje to ėmėsi naujo verslo ir 1985 metais įkūrė bendrovę „NeXT“. Tuo metu pagrindinė jo užduotis buvo pastatyti naująjį savo kūdikį ant kojų, suformuluoti pagrindines užduotis ir tikslus.

Svetainėje „YouTube“ įkeltuose vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip S.Jobsas dirbo kompanijoje „NeXT“ prieš tai, kai „Apple“ ją nusipirko. Vaizdo įrašai yra ne tik naudingi, bet ir įkvepiantys, rašo Tnerd.com.

S.Jobsas kalba apie tai, kaip reikia kurti kompaniją ir produktus, nedidelei grupei savo darbuotojų nurodo tikslus ir diskutuoja, kaip juos pasiekti. Taip pat jis atskleidžia savo viziją, kaip kompiuteriai gali pakeisti mokymosi procesą.

Pirmuose dviejuose vaizdo įrašuose S.Jobsas kalba su „NeXT“ darbuotojais apie kompanijos tikslus, o paskutiniame įraše jis demonstruoja „NeXTStep“ programinę įrangą (anglų k.):

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT