Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvių startuolis padeda išspręsti žmonių pasitikėjimo internete problemą

Trustribe ir G.Giddas
Trustribe ir G.Giddas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vienoje vietoje sukaupti žmonių atsiliepimai apie kiekvieną iš mūsų gali gerokai palengvinti naudojimąsi naujomis paslaugomis internete. Lietuvių sukurta atsiliepimų sistema „Trustribe“ vartotojų bendradarbiavimą internete perkelia į visiškai naują lygį – sukaupta informacija kiekvieną žmogų lydi naudojantis įvairiomis paslaugomis ir taip jam suteikia patikimumo.

Tai itin patogi sistema vartotojui, nes jam naudojantis keliomis paslaugomis tuo pačiu elektroninio pašto adresu, visa apie jį sukaupta vieša informacija bus prieinama visose platformose.

„Atsiliepimai ir reputacija tampa vertinga valiuta internete, kuri ne tik padeda greičiau įsigyti ar realizuoti daiktus bei paslaugas, bet ir tapti globalios patikimų žmonių bendruomenės dalimi. Savo internetine reputacija besirūpinantiems žmonėms nuo šiol yra daugiau galimybių pasinaudoti šios bendruomenės privalumais. Kitų žmonių atsiliepimai yra vienas vertingiausių informacijos šaltinių apie žmogų, todėl juos verta pradėti kaupti kuo anksčiau“, – sako „Trustribe” plėtros vadovas Arnoldas Žvinys.

„Trustribe“ jau nuo pirmų veiklos dienų suteikia vartotojams realios naudos – paslauga veikia mainų ir pardavimų portale Mainyk.lt ir daiktų nuomos platformoje Dalinuosi.lt

Pusė Dalinuosi.lt ir Mainyk.lt įvykstančių sandorių baigiami vartotojams palikus atsiliepimą apie vienas kitą „Trustribe” sistemoje. Iki šiandien vartotojai paliko 3 tūkst. atsiliepimų. Anot A. Žvinio, artimiausiu metu paslauga galės naudotis ir kitų lietuviškų tinklalalpių vartotojai.

Tiesa, apsiriboti Lietuva „Trustribe” kūrėjai neketina. „Dar prieš pirmąsias integracijas susilaukėme susidomėjimo iš įvairių dalijimosi tinklalapių JAV ir  Vakarų Europoje. Ypatingai malonu, kad gauname užklausų iš tų rinkų, kurių nesitikėjome, pavyzdžiui, Turkijos. Žmonės daugybėje šalių supranta globalios reputacijos svarbą, tuo domisi, ir taip atranda mus. Iki šiol nesame plačiai viešinę savo sistemos, tik tiksliniams žmonėms, todėl mums plečiantis susidomėjimas dar labiau didės”, – teigė „Trustribe” plėtros vadovas.

Atsiliepimų ir reputacijos sistema jau yra pritraukusi investicijų iš rizikos kapitalo fondo „Practica Capital”. „Trustribe” valdančioje bendrovėje šiuo metu dirba 6 specialistai.  

Komentarai
Temos Startuolis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT