Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Login“ 2015 konferencijos turinį kurti galės tas, kas panorės

Progreso konferencijoje LOGIN 2014 – Martinas Cooperis
Organizatorių nuotr. / Progreso konferencijoje LOGIN 2014 – Martinas Cooperis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Login“ 2015 organizatoriai pradėjo sparčiai ruoštis devintąjį kartą vyksiančiai didžiausiai Baltijos šalyse progreso konferencijai, kurios programą šiais metais sudaryti galės padėti visi norintys. Neabejingieji progresui ir technologijoms jau dabar gali siūlyti norimas temas bei pranešėjus gegužės 7–8 d. vyksiančiam „Login“ 2015. Juos organizatoriai, atsižvelgdami į pageidaujančiųjų skaičių, stengsis įtraukti į konferencijos programą.

 „Login“ konferencija nuo pat sumanymo pradžios buvo atvira visuomenei ir skirta visiems, besidomintiems inovacijomis, naujausiomis technologijomis bei jų pritaikymu įvairiose srityse. Ne paslaptis, kad didžiąją dalį internetinio turinio dabar kuria ne profesionalai, bet paprasti vartotojai, rinkai diktuojantys veiklos kryptis bei tendencijas. Siekdami, kad „Login“ 2015“ pranešimai būtų įdomūs ir aktualūs renginio lankytojams, nusprendėme juos įtraukti į konferencijos organizavimą, patikėdami jiems dalį pranešėjų bei temų atrankų. Daugiausia dėmesio sulaukusias temas stengsimės įtraukti į kitų metų konferencijos programą“, – sako „Login“ projekto vadovė Ieva Dirvonskaitė.

Visą savaitę iki konferencijos kiekvienas, net ir neįsigijęs bilieto, turės galimybę susipažinti su Lietuvos ir užsienio IT industrija, pajusti, kuo kasdien gyvena interneto bendruomenė bei iš arti pamatyti IT „virtuvę“. 

Anot jos, žmonės kviečiami ne tik siūlyti konferencijos temas, bet ir jų formatą: trumpasis (iki 30 min.) ar ilgasis (iki 1 val.) pranešimas, kūrybinės dirbtuvės (angl. „workshop“) ar susitikimas su pranešėju (angl. meet-up). Be to, galima nurodyti ir turinio sudėtingumo lygį – skirtas pradedantiesiems, pažengusiems ar profesionalams.

„Login“ kiekvienais metais konferencijos lankytojams stengiasi pasiūlyti kažką neįprasto, tad, be vartotojų kuriamo turinio, kitais metais technologijų entuziastų laukia dar viena naujiena – „Vilnius Web Week“ renginiai. Visą savaitę iki konferencijos kiekvienas, net ir neįsigijęs bilieto, turės galimybę susipažinti su Lietuvos ir užsienio IT industrija, pajusti, kuo kasdien gyvena interneto bendruomenė bei iš arti pamatyti IT „virtuvę“. „Vilnius Web Week“ metu vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami apsilankyti įvairių įmonių „atvirų durų“ renginiuose, dalyvauti specialiuose praktiniuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose bei įsitraukti į kitas veiklas, organizuojamas kartu su „Login“ partneriais ir kitais geriausiais IT rinkos žaidėjais.

2007 m. prasidėjęs kaip Lietuvos tinklaraštininkų konferencija, per aštuonerius metus LOGIN išaugo į tarptautinį renginį. Savo vizijomis „Login“ dalijosi tokios iškilios asmenybės, kaip mobiliojo telefono išradėjas Martinas Cooperis, Steve‘as Wozniakas („Apple“), Basas Lansdorpas („Mars One“), Peteris Sunde („The Pirate Bay“), Darko Dujičius („Google“), Jimmy‘s Walesas („Wikipedia“), Corrado Tomassoni („PayPal“) ir kiti. 2014 m. LOGIN pritraukė apie 4000 dalyvių ir daugiau nei 130 pranešėjų iš viso pasaulio. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT