Per vokiečių ir brazilų rungtynes pagerintas „Twitter“ žinučių rekordas

Vokiečių pergalė prieš brazilus 7:1 Pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje tapo labiausiai komentuojamu įvykiu „Twitter“ per socialinio tinklo gyvavimo istoriją. Per 90 min. „Twitter“ buvo paskelbta 35,6 mln. žinučių, rašo BBC.
Brazilijos futbolo rinktinės gerbėjai
Brazilijos futbolo rinktinės gerbėjai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių metu buvo pagerintas ir žinučių per minutę rekordas: tą minutę, kai vokiečiai įmušė 5 – ąjį savo įvartį, išsiųsta 580 601 žinutė. Šešios iš dešimties pagrindinių „Twitter“ aptartų temų buvo susijusios su rungtynėmis.

Labiausiai žinutėse buvo minėtas daugiausiai įvarčių per čempionatų istoriją įmušęs Miroslavas Klose. Toliau sekė vidurio saugas Tonis Crossas. Dažniausiai „Twitter“ žinutėse minėti brazilų žaidėjai buvo Julio Cesaras, Oscaras ir Fredas.

Ankstesnis „Twitter“ žinučių rekordas per minutę taip pat buvo pasiektas šiame Pasaulio futbolo čempionate Brazilijos ir Čilės rungtynių metu.