Penktadienis 2015.08.28
Pranešk naujieną
@Kristina Aksamitaitė Pažangūs studentai šįmet liko it musę kandę. Skaitykite, kodėl #15minlt t.co/tcUo23i..
@Mažvydas Karalius Viskas bus blogai, pamatysite. Ironiškai: t.co/ROEu1xO.. #15min
@Paulius Grinkevičius 4 lietuviškos transporto programėlės, kurias vertas turėti telefone t.co/oSZ4BkP.. #15min
Daugiau orai.lt

Startuoja pirmoji nemokama televizija internete

15min-tv-160x120px-RGB
15min.TV logotipas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Pirmą kartą Lietuvoje naujienų portalas 15min.lt pradeda gyvai transliuoti televiziją internete. Portalo lankytojai galės tiesiogiai stebėti 12-os lietuviškų kanalų transliacijas: LNK, TV3, LTV, TV6, LTV2, TV1, „Sport1“, „Liuks! TV“, „Info TV“, Baltijos TV, „Balticum TV“ ir „Lietuvos ryto“ televizijos.

15min.TV rasite čia.

„Kompiuteris dažnai lydi mus kelionėse, nepaliekame jo namuose ir atostogaudami, todėl naujasis mūsų projektas bus maloni vasarinė staigmena pirmiausia atostogautojams. Taip pat visiems veikliems žmonėms, naujienas sužinantiems iš interneto“, – sako bendrovės „15 minučių“ vadovas Tomas Balžekas. – Na, o šią vasarą futbolo aistruoliai taip pat galės bet kur būdami žiūrėti tiesiogines pasaulio futbolo čempionato rungtynių transliacijas per mūsų televiziją, sužinoti varžybų rezultatus.“

15min.lt televiziją galima žiūrėti bet kuriuo metu, būnant bet kururioje Lietuvos vietoje. Vienas didžiausių naujosios TV pranašumų – techniškai paprastas pritaikymas vartotojams. Nereikia jokių papildomų antenų, plokščių, kabelių, kitų techninių sprendimų, taip pat – sutarčių ar įsipareigojimų. Be to, net ir lėtas interneto ryšys užtikrina gerą žiūrimo kanalo vaizdo kokybę.

TV projektui portale 15min.lt sukurta speciali aplinka. Vieną kartą atsisiuntus transliacijoms skirtą nemokamą TV grotuvą, vėliau televiziją galima žiūrėti kaskart apsilankius portale. Transliacijų metu bus galima susipažinti su TV programa ir svarbiausiomis televizijos naujienomis, TV laidų anonsais.

15min.lt TV projektą įgyvendina kartu su konsultacine kompanija „B2B Group“.

Komentarai: 153
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti