Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pamatyk „Pasakoje“ geriausius „Kino pavasario“ filmus nemokamai! (video)

Filmas „Aš taip pat“
Kadras iš filmo / Filmas „Aš taip pat“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki, mieli kino mylėtojai. Praėjus šventėms, kino filmai ir toliau žada džiuginti ištikimus žiūrovus. Šį kartą kviečiame jus laimėti kvietimus į keturis festivalio „Kino pavasaris“ filmus, kurie tęsia savo gyvenimą didžiajame ekrane Vilniaus kino teatre „Pasaka“.

Tradiciškai, prieš paskelbiant naują kino konkursą, turime suvesti sąskaitas su senu. Už teisingus jūsų atsakymus kvietimais į filmą „Prisimink mane!“ norime apdovanoti Ernestą ir Andrių. Linkime smagaus žiūrėjimo!

Kino teatras „Pasaka“, įsikūręs Vilniaus senamiestyje, gero kino žiūrovams suteikia galimybę pamatyti keturis ką tik praūžusio festivalio „Kino pavasaris“ filmus, kurie sulaukė didelio kino mylėtojų susidomėjimo. Išsirinkite, kuri kino juosta jums įdomiausia – „Rimtas vyrukas“, „Aš taip pat“, „Švytinti žvaigždė“ ar „Kontroliuojamos ribos“, atsakykite į filmo klausimą ir galbūt jums pasiseks laimėti kvietimą sau ir draugui į šį filmą. Linkime sėkmės!

Filmo „Rimtas vyrukas“ KLAUSIMAS: Kur išsikrausto pagrindinis herojus?

Filmo „Aš taip pat“ KLAUSIMAS: Kuo gali didžiuotis pagrindinio herojaus vaidmens atlikėjas?

Filmo „Švytinti žvaigždė“ KLAUSIMAS: Kuriame amžiuje vyksta filmo veiksmas?

Filmo „Kontroliuojamos ribos“ KLAUSIMAS: Kokia pagrindinio herojaus profesija?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų! Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min