Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londono lietuvių per Pyragų šventę surinktos lėšos pradžiugins varguolių vaikus

Pyragų šventė
Kristinos Lukošiūtės nuotr. / Pyragų šventė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Visų šventųjų šeimos paramos centras Didžiosios Britanijos sostinėje Londone surengė jau tradicija tampančią labdaringą Pyragų šventę, į kurią kvietė visus, norinčius susipažinti su organizacija, pabendrauti su joje dirbančiais darbuotojais bei savanoriais ir paremti jų vykdomas veiklas.

Praėjusią savaitę surengta akcija šiemet buvo ypatinga, nes pirmą kartą ji vyko ne kukliose organizacijos patalpose, bet jaukioje senamiesčio kavinėje „MAma‘s“, kuri sukūrė šventišką nuotaiką ir organizatoriams, ir svečiams. Šią akciją organizuoti padėjo Lietuvių Londono Sičio klubas, jau kuris laikas bendradarbiaujantis su Visų šventųjų šeimos paramos centru.

„Dar kartą įsitikinau, kad mūsų dienos centro darbuotojai ir savanoriai yra stipri jėga ir pagalba. Visi šventei iškepti pyragai – jų nuopelnas. Jie ne tik patys kepė, bet kvietė prisijungti ir savo seneles, seseris, drauges ir draugus. Šventėje apsilankė apie keturiasdešimt svečių, o jų suaukoti 772 litai bus skirti įsigyti šaldytuvui vaikų dienos centre“, – sakė Lina Jurkaitė, Visų šventųjų šeimos paramos centro direktorė.

Visų Šventųjų šeimos paramos centras įkurtas 2004 metais ir jau daugiau nei dešimt metų teikia pagalbą sunkumus išgyvenančioms šeimoms.

„Esame labai dėkingi Lietuvių Londono Sičio klubui, supažindinusiam mus su kavinės „MAma‘s“ kolektyvu, kuris mielai sutiko priimti mus ir padėti organizuoti šią šventę“, – džiaugėsi L.Jurkaitė.

„Mane labai nustebino savanorių ir pagalbininkų, talkinančių Visų šventųjų šeimos paramos centrui gausa. Be galo džiugu, kad bendras tikslas gali suvienyti tiek puikių žmonių, pasiryžusių savo laiką ir pastangas aukoti kitų, šiuo atveju vaikų iš sunkumus išgyvenančių šeimų, labui. Džiugu, kad ši pyragų šventės iniciatyva nenutrūksta jau trejus metus ir ne tik padeda surinkti lėšų dienos centro reikmėms, bet ir padeda supažindinti visuomenę, šventėje apsilankančius svečius, su organizacijos veiklomis,“ – įspūdžiais dalijosi Lietuvių Londono Sičio klubo narė Simona Stulpinaitė, dalyvavusi pyragų šventėje.

Visų Šventųjų šeimos paramos centras įkurtas 2004 metais ir jau daugiau nei dešimt metų teikia pagalbą sunkumus išgyvenančioms šeimoms. Kiekvieną dieną dienos centre renkasi mažųjų ir paauglių grupės, dažnai užsuka mamos, daugelyje organizacijos veiklų talkina savanoriai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min