Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pamatykite savomis akimis: JAV pėstininkų kovos mašinos „Bradley“ – Pabradės poligone

Lietuvos ir JAV karių pratybos Pabradės poligone 2014 m. spalio 30 d.
Alfredo Pliadžio nuotr. / Lietuvos ir JAV karių pratybos Pabradės poligone 2014 m. spalio 30 d.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Krašto apsaugos ministerija informavo gyventojus, kad šiomis dienomis karinės technikos judėjimas Lietuvos keliais bus intensyvesnis.ruošiantis lapkričio 2–14 dienomis vyksiančioms tarptautinėms pratyboms „Geležinis kardas 2014“, Lietuvoje vyksta didelis karių ir karinės technikos judėjimas. Lietuvos ir sąjungininkų kariai dalyvauti pratybose vyksta į du pagrindinius Lietuvos kariuomenės poligonus – Gaižiūnų (Jonavos r.) ir Generolo Silvestro Žukausko Pabradėje (Švenčionių r.).

Siūlome iš arčiau pažvelgti į JAV karinę techniką, tačiau jau nebe Lietuvos keliuose, o Pabradės kariniame poligone. Lietuvos ir JAV kariai ketvirtadienį pradėjo ruoštis netrukus prasidėsiančioms karinėms pratyboms „Geležinis kardas 2014“.

Primename, kad spalio 1 d. Klaipėdos jūrų uoste prisišvartavęs laivas atgabeno Jungtinių Amerikos Valstijų karių sunkiąją karinę techniką, kuri dabar naudojama bendroms pratyboms su Lietuvos kariais. Į Lietuvą 1-osios kavalerijos divizijos 1-osios brigados kovinės grupės 8-ojo kavalerijos pulko 2-ojo bataliono kariai atgabeno šarvuotuosius transporterius „Stryker“, pėstininkų kovos mašinas „Bradley“ ir kitas modernias karines transporto priemones.

VIDEO: JAV ir Lietuvos kariai ruošiasi karinėms pratyboms
JAV ir Lietuvos kariai ruošiasi karinėms pratyboms

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min