Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbta išskirtinė vaizdo medžiaga iš Ilovaisko katilo

Paskelbta išskirtinė vaizdo medžiaga iš „Ilovaisko katilo“.
Stop kadras / Paskelbta išskirtinė vaizdo medžiaga iš Ilovaisko katilo.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žurnalistas Rostislavas Šapošnikovas, savaitę praleidęs Ilovaisko katile irkartu su kariais nuo minosvaidžių ir zenitinių raketinių sistemų „Grad“ apšaudymų slėpęsis apkasuose, nufilmavo šiuos vaizdus. Vyras iš ten grįžo be automobilio, telefono, vaizdo kameros ir nešiojamojo kompiuterio, tačiau gyvas.

Kaip skelbia naujienų agentūra „Unian“, žurnalistas užfiksavo, kas vyko Ilovaisko mieste, į kurį įžengė reguliarioji Rusijos armija.

Išskirtinę jo filmuotą medžiagą, kurią žurnalistas savo kamera užfiksavo rugpjūčio 24-31 d. Ilovaiske, gavo televizijos laida „Slapta medžiaga“. Į Ilovaiską R.Šapošnikovas važiavo automobiliu. Jis pasiekė miestą tuo metu, kai jį kontroliavo Ukrainos kariai. Pastariesiems buvo duotas įsakymas išvalyti Ilovaiską nuo ginkluotų teroristų.

Tačiau vos po kelių valandų viskas pasikeitė. Žurnalistas su Ukrainos kariais atsidūrė tiesiog „katilo“ viduje: į miestą su tankais ir sunkiąja ginkluote įžengė Rusijos armija.

„Kol Kijeve vyksta paradas, mes čia esame priešakinėje linijoje ir, kaip sako kariai, sėdime plikais užpakaliais – neturime nei technikos, nei normalių ginklų, nei žmonių“, – pasakojo žurnalistas.

Komentarai
Temos Ukraina, Rusija
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min