Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinėms pratyboms Lietuvoje atgabenta Vokietijos karinė technika

Tarptautinėms pratyboms Lietuvoje atgabenta Vokietijos karinė technika.
Vytauto Vinicko nuotr. / Tarptautinėms pratyboms Lietuvoje atgabenta Vokietijos karinė technika.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį į Šeštokų geležinkelio stotį (Lazdijų raj.) atgabenta Vokietijos kariuomenės karinė technika, su kuria sąjungininkų kariai dalyvaus lapkričio 2-14 dienomis Lietuvoje vyksiančiose tarptautinėse pratybose „Geležinis kardas 2014“.

Vokietijos kariai pratyboms geležinkeliais atsigabeno apie 70 karinių transporto priemonių ir 14 konteinerių: dvi inžinerinės-evakuacinės paskirties sunkiąsias vikšrines transporto priemones BPZ, šarvuotus transporterius FUCHS, lengvai šarvuotus visureigius FENNEK ir EAGLE IV, kitus karinius visureigius, sunkvežimius, karinę techniką ir įrangą.

Šeštokų geležinkelio stotyje Vokietijos karinė technika ir įranga bus perkrauta į kitus traukinio vagonus. Iš čia ji per keletą dienų bus pergabenama į Lietuvos kariuomenės poligoną Pabradėje.

Planuojama, į Pabradės geležinkelio stotį technika bus atgabenta spalio 28 dieną. Spalio 29 d. vyks technikos iškrovimo darbai ir jos pergabenimas į Generolo Silvestro Žukausko poligoną Pabradėje, Švenčionių rajone.

Lapkričio 2-14 d. Lietuvoje pirmą kartą vyksiančias tarptautines pratybas „Geležinis kardas 2014“ organizuoja Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgos. Pratybose, planuojama, dalyvaus per 2,5 tūkst. karių iš devynių NATO aljanso šalių: Čekijos, Estijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Kanados, Lietuvos, Liuksemburgo, Vengrijos ir Vokietijos.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min