Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sutaupyti milijonai – Kauno gatvių remontui

Sutaupyti milijonai - Kauno gatvių remontui
Sutaupyti milijonai - Kauno gatvių remontui
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lėšos, sutaupytos skirstant socialines išmokas ir dalis savivaldybės valdomų įmonių dividendų bus skirti Kauno gatvių ir įvažų tvarkymui. Iš viso papildomai bus skirti 2 mln. Lt.

Iš šios sumos 1,5 mln. Lt bus skirti gatvių remonto ir priežiūros darbams, o 0,5 mln. Lt – įvažų remontui. Pasak Kauno miesto tarybos biudžeto ir finansų komiteto pirmininkės Editos Gudišauskienės, savivaldybės įmonės jau pateikusios finansines atskaitomybes ir dividendų planas aiškiai suskaičiuotas. Be to, pavyko ženkliai sutaupyti socialinėms išmokoms skirtas lėšas.

„Savivaldybės biudžeto pajamų planas šiemet vykdomas kur kas geriau palyginus su praėjusiais metais. Kaip žinote, socialinių pašalpų mokėjimas nuo šių metų pradžios buvo perduotas savivaldybėms. Skaičiuojama, jog skirstant išmokas iš viso sutaupysime apie 1,6 mln. Lt, kurie, kaip ir dividendai iš savivaldybės įmonių, bus panaudoti aktualiems miesto reikalams“, – teigė Finansų skyriaus vedėjas Algimantas Laucius.

„Gatvių situacija tikrai pagerėjo, ir tik tie, kurie užsidėję juodus akinius, nemato gatvėse nuolat plušančių kelininkų. Kaunas paveldėjo tragiškos būklės sovietmečio gatvių pagrindus, tačiau nepaisant to ši problema nuosekliai sprendžiama. Sutaupytos lėšos pirmiausia turėtų būti skiriamos gatvių ir įvažų remontui“, – teigė Kauno miesto tarybos Savivaldos ir bendruomenių plėtojimo komiteto pirmininkas Gediminas Žukauskas.

„Artimiausiu metu bus pradėtos remontuoti įvažos. Pirmiausia bus tvarkomi tie įvažiavimai į švietimo įstaigas, kurie dubliuojasi su įvažomis į gyvenamųjų namų kiemus“, – pabrėžė Kauno miesto tarybos narys Vygantas Gudėnas.

Pasak Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniškio, papildomos lėšos bus skirtos Partizanų g., Šiaurės pr., Širvintų g., Kapsų g., Lukšos – Daumanto g. bei kitų gatvių tvarkymo darbams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min