Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus Rotušėje – priėmimas „Kino pavasario“ svečiams

Festivalio „Kino pavasaris“ logotipas
Festivalio „Kino pavasaris“ logotipas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį, kovo 29 dieną, 19 val., Vilniaus miesto Rotušeje vyks priėmimas šiuo metu vykstančio Vilniaus tarptautinio festivalio „Kino pavasaris“ garbei. Pagerbdami į Vilnių atvykusius tarptautinės kino bendruomenės svečius ir garsiai išreikšdami paramą aukšto lygio tarptautiniams meno renginiams Vilniuje, festivalio dalyvius ir svečius sveikins miesto valdžios atstovai, kultūros ir meno žmonės.

Jau antrus metus iš eilės Vilniaus miestas yra įsteigęs ir pagrindinį festivalio „Kino pavasaris“ prizą. Šis prizas – piniginė premija – bus įteiktas konkursinės programos „Nauja Europa-nauji vardai“ geriausiam filmui. Šį filmą nugalėtoją išrinks garbinga tarptautinė žiuri ir paskelbs festivalio Uždarymo ceremonijos metu kovo 31 dieną.

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ yra dalis „Vilniaus festivalių“ – įstaigos, vienijančios pagrindinius – didžiausius ir labiausiai pripažintus – skirtingų meno sričių festivalius, vykstančius Vilniaus mieste. Apjungę geriausias meno vadybininkų pajėgas, jų patirtį ir idėjas, pritraukdami miesto, valstybės ir verslo finansinius bei intelektualinius resursus ir koncentruodamiesi į kokybinį aspektą, „Vilniaus festivaliai“ siekia įgyvendinti aukštą tarptautinį lygį atitinkančius kultūros ir meno renginius. 
 
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min