Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sąmokslo teorija: internete pasirodžiusiame Smolensko aviakatastrofos vietos vaizdo įraše girdimi garsai primena šūvius (video)

Per aviakatastrofą žuvo Lenkijos prezidentas L.Kaczynskis ir dar mažiausiai 87 keleiviai.
„Scanpix“ nuotr. / Per aviakatastrofą žuvo Lenkijos prezidentas L.Kaczynskis ir dar 87 keleiviai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Net ir po Lenkijos prezidento L.Kaczynskio laidotuvių svarstoma, kokios galėjo būti aviakatastrofos Smolenske aplinkybės.

Tyrėjai leido suprasti, kad atsakymų paieškos gali užsitęsti iki pusmečio ar net metų. Ir nors žiniasklaidos pateiktos versijos iki šiol buvo gana įtikinamos (kad pilotai padarė klaidą, nusprendę pasukti lėktuvą ir jį šiek tiek kilstelėti), internete pasirodo vis naujų sąmokslo teorijų ar mįslių.

Naujausia Rusijos žiniasklaidoje išplito vakar. Išplatintas internauto, katastrofos epicentre atsidūrusio iškart po sprogimo, vaizdo įrašas. Jame gausu keiksmažodžių – afekto apimtas rusas garsiai reiškė jausmus. Tačiau girdimi ir garsai, primenantys šūvius. Iš viso tuos dviprasmiškus garsus galima išgirsti keturis kartus.

Kol kas tyrėjai šio įrašo nekomentuoja, tačiau pabrėžia, kad Rusijos tyrėjai visą laiką dirbo su lenkais, todėl svarbūs nutylėjimai negalimi.

Kita vertus, neįvardijami ekspertai teigia, kad degant automobiliams ir lėktuvams kartais tikrai girdimi garsai, kurie gali kelti asociacijų su šūviais ar sprogimais. Galimas ir kitas variantas – nuo karščio galėjo sproginėti prezidento apsaugos vežami šoviniai.

Speciali rubrika, skirta L.Kaczynskiui

 

Komentarai
Šioje istorijoje Garsas, Internetas, Sąmokslo teorija
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min