Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Kubiliaus tinklaraštyje liejasi prakeiksmai premjerui

Paskutinį įrašą savo tinklaraštyje A.Kubilius surezgė 2009 metų sausį.
15min.lt nuotr. / Paskutinį įrašą savo tinklaraštyje A.Kubilius surezgė 2009 metų sausį.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau daugiau nei metus apleistas premjero Andriaus Kubiliaus asmeninis tinklaraštis vis dar sulaukia svečių. Tiesa, ne tokių, kokių norėtų ministras pirmininkas. Suirzę, pikti, vos galą su galu suduriantys lietuviai komentaruose A.Kubilių keikia, siunčia velniop ir kitaip koneveikia.

Paskutinį įrašą premjeras savo tinklaraštyje adresu Kubilius.lt surentė pernai metų sausio 25 dieną. Nuo tada po šiuo įrašu jau prisikaupė per šimtą komentarų, paskutiniai jų rašyti prieš mėnesį. Susidaro įspūdis, kad tinklaraščio administratoriai visiškai nesirūpina komentarų kokybe ir kultūra.

„Apleistas šis blog‘as, kaip ir apleista valstybė, o „kova“ su korupcija, tai „Kirkilo lygio“, – rašo Gediminu prisistatantis komentatorius. Kitas tinklaraščio svečias klausia: „Kodėl apmirė blog‘as, ar jis buvo reikalingas tik prieš rinkimus?“

Eisime pažiūrėti. Jeigu komentarai labai įžeidžiantys, paprašysime, kad išimtų, – sakė J.Paukštienė.Tačiau ne visi komentatoriai tokie kultūringi. Kiti atvirai keikia A.Kubilių, lygina jį su įvairiais gyvūnais, vadina melagiu, vagimi, kaltina verslo žlugdymu ar net tautos genocidu (kelių „aštrių“ komentarų ištraukas rasite straipsnio pabaigoje).

Tokia situacija privertė sunerimti premjero aplinką. Iki šiol į komentarus dėmesio nekreipę patarėjai žada juos peržvelgti, o su etika prasilenkiančias nuomones panaikinti.

„Kadangi (A.Kubilius tinklaraščio) neberašo, mes ten ir nebežiūrime. Eisime pažiūrėti. Jeigu komentarai labai įžeidžiantys, paprašysime, kad išimtų“, – 15min.lt sakė ministro pirmininko atstovė spaudai Jarda Paukštienė. Ji pridūrė, kad iki šiol komentarai nebuvo nei skaitomi, nei juo labiau trinami, nepanaikinta ir komentavimo galimybė. Ar komentavimas bus sustabdytas, ji negalėjo pasakyti.

J.Paukštienė patikino, kad ir premjeras, ir jo patarėjai neužmiršo tinklaraščio. „Mes jį vis paagituojame, kad jis tinklaraštį atnaujintų, jis mums pažada ir vėl viskas sustoja. Dabar galbūt ir ne pats tinkamiausias metas rašyti tokius blog‘us – nėra laiko“, – sakė premjero atstovė spaudai.

Liejasi keiksmai

Pateikiame kelių A.Kubiliaus tinklaraštyje skelbiamų komentarų fragmentus (kalba redaguota):

„Prakeikiu tave, Kubiliau, prakeikiu taip, kad tu būtum visų <...>  nekenčiamas. <...> Prakeikiu, nes tu vykdai tautos genocidą. <...> Prakeikiu <...> , nes tu niekini motinystę ir negerbi senatvės. <...> “, – pasirašo „VVA2gr_2008“.

„Kubiliau, ar ilgai dar galėsi <...> akimis žiūrėti Lietuvos žmonėms į veidus ir meluoti? Nebijai, kad mamos prie Seimo tave užmėtys panaudotais „pampersais“?, – pasirašo „Z.“.

„Varyk von iš Lietuvos“, – pasirašo „romas“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min