Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Kubilius partijoje pasigenda pagarbaus bendravimo

Premjeras Andrius Kubilius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Premjeras Andrius Kubilius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Premjeras ir Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TK-LKD) partijos pirmininkas Andrius Kubilius šeštadienį Kaune susirinkusiems partiečiams sakė, jog norėtų matyti pagarbesnį frakcijos Seime narių bendravimą su Vyriausybe, taip pat tarpusavyje.

Kalbėdamas apie politinius ir moralinius iššūkius, kurie TS-LKD narių laukia artėjant savivaldos rinkimams, partijos lyderis atkreipė dėmesį į tai, kad dabartinėje partijoje trūksta tarpusavio pagarbos ir pasitikėjimo, taip pat dalis partijos narių nebemoka argumentuotai bendrauti tiek tarpusavyje, frakcijoje, tiek su Vyriausybe, ministrais.

„Palyginus su tuo, kaip mes mokėjome komunikuoti eidami į rinkimus 2008-aisiais, dabar atrodome labai blogai. Tai – didžiausia mūsų partijos problema. Nesugebame bendraudami išdėstyti savo politinių pozicijų. Kuriame strategijas, įgyvendiname jas, bet komunikuoti apie tai – ne“, – apgailestavo partijos pirmininkas.

Jis užsiminė, kad, siekiant spręsti šias bėdas, pradėtas rengti partijos tapatybės projektas, kuriame bus išdėstyti svarbiausi aspektai, kaip užtikrinti, kad tokių problemų, kurios partijos viduje kyla šiomis dienomis, būtų išvengta.

„Trūksta tarpusavio pagarbos. Kartais man susidaro vaizdas, kad savęs išaukštinimas viršija tam tikras proto ribas. Manoma, kad visi gali viską išmanyti. Galvojama, kad, jei ministras ateina su kokiu nors projektu, jo neverta rimtai svarstyti. Dažnai vadovaujamasi emocijomis, o ne sveiku protu. Šitos tradicijos partijoje turi keistis. Svarstant svarbius ateities klausimus, pavyzdžiui, energetikos, reikės pagarbos žymiai daugiau. Nes norinčių uždegti emocijas iš šono, pakurstyti aistras, tikrai bus“, – pabrėžė A.Kubilius.

Paklaustas, ar jaučia partiečių palaikymą, kaip partijos pirmininkas ir Vyriausybės vadovas, A.Kubilius atsakė, jog šis klausimas bus sprendžiamas ateityje.

„Partija to nesvarsto (dabar). Bus kitais metais suvažiavimas, bus demokratinė galimybė visiems konkuruoti dėl partijos pirmininko posto, tada matysime“, – teigė TS-LKD partijos lyderis.

Komentarai
Temos Pagarba
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min