Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienį 15min.lt konferencijoje – Zigmantas Balčytis

Zigmantas Balčytis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Zigmantas Balčytis
Šaltinis: 15min
1
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį (gegužės 20 d.) 11 val. 15min.lt tiesioginėje vaizdo konferencijoje lankysis ir į skaitytojų klausimus atsakys Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas į prezidentus Zigmantas Balčytis.

Klausimus rašykite klausimai@15min.lt arba šio straipsnio komentaruose.

Pirmajame Prezidento rinkimų ture Zigmantas Balčytis surinko 13,63 proc. ir pateko į antrą turą, kuriame varžosi su 45,89 proc. balsų surinkusia dabartine šalies vadove Dalia Grybauskaite.

Pirmame rinkimų ture Z.Balčytis laikėsi taktikos smarkiai nekritikuoti pagrindinės varžovės. Patekęs į antrą rinkimų turą jis jau žadėjo būti aktyvesnis, tačiau aštriau Z.Balčytis pasisakė tik išplatintuose komentaruose. Tuo tarpu tiesioginiuose debatuose jis ir toliau daugeliu klausimu sutiko su D.Grybauskaitės nuomone.

14 proc. visai pakanka, kaip rodo mūsų istorinė praeitis, kad patekus į antrą turą galima būtų laimėti, – įsitikinęs Z.Balčytis.

Tuo tarpu ji, paprašyta pasakyti, kokiais klausimais su Z.Balčyčiu niekada nesutiktų, pažymėjo, kad socialdemokratų atstovas būtų labiau linkęs parduoti Lietuvą už sviestą.

Z.Balčytį antrajame rinkimų ture remia buvęs kandidatas į prezidentus, Vilniaus meras Artūras Zuokas, taip pat valdančiosios koalicijos partneriai „tvarkiečiai“ ir „darbiečiai“.

Pats Z.Balčytis tikina, kad antrajame rinkimų ture turi visas galimybes laimėti ir tapti Lietuvos prezidentu.

„14 proc. visai pakanka, kaip rodo mūsų istorinė praeitis, kad patekus į antrą turą galima būtų laimėti. Būsiu ne Rolandas Paksas, bet Z.Balčytis, kuris kažkada žadėjo, nors daug kas netikėjo (nemanau, kad daug buvo Lietuvoje tikinčių), bet po antro turo būsiu išrinktas“, – sakė Z.Balčytis.

Komentarai: 1
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min