Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie 2000 žmonių – mitinge Šiauliuose (atnaujinta 15.15 val.)

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Didelis mitingas surengtas ir Šiauliuose. Mėginta šturmuoti Savivaldybės pastatą.

Prie savivaldybės buvo susirinkę apie 2000 žmonių, buvo atvykusių iš kitų miestų. Daugiausia tarp susirinkusių buvo turgaus prekiautojų, kurie sako, jog nauji mokesčiai jiems gali reikšti badą. Piketuotojai bandė veržtis į savivaldybę, tačiau policija juos sustabdė. Buvo mėtomos sniego gniužtės, šaukiama „Gėda“ ir „Lietuva“, rodomi nepadorūs ženklai, praneša Lietuvos radijas.

Buvo uždarytas eismas prie savivaldybės. Apie pusę pirmos atvyko policijos pareigūnų pastiprinimas. Jie dėvėjo specialią aprangą.

Prie piketuotojų prisidėjo apie dešimt paauglių, kurie ragino daužyti langus. Jaunuoliai buvo užsidengę veidus ir apsiginklavę strypais, tačiau žmonės jokioms provokacijoms nepasidavė.

Tarp piketuotojų pastebėta nemažai skustagalvių. Anot Lietuvos televizijos, būtent skustagalviai atsinešė su savimi grindinio plytelių, lazdų, tačiau šias atėmė arba patys mitinguotojai, aba policija.

Prie savivaldybės pastato buvo išėjusi Šiaulių vicemerė, kuri bandė bendrauti su piketuotojais, tačiau jos mažai kas klausė.

13 h. piketo akcija pasibaigė, piketuotojai išsiskirstė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min